-
Posts
931 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gosia>>>
-
cześć Alu! Dzisiaj znowu miałam cyrk... A mianowicie dziewczynka z Yorkiem mało gardła nie zdarła jak nas zobaczyła... Swoją drogą gdzie takie dzieci się nauczyły tak głośno ryja drzeć... A co tam, jak będę miała dwa psiaki to chyba wogóle zapomnę jak sąsiedzi wyglądaja:evil_lol: :evil_lol: Brutus wybiegany, wytarzany w śniegu, zmarznięty i umęczony właśnie słodko spunia. Nareszcie...
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:p......[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/304/a557e0242686f018.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/304/a557e0242686f018.jpg[/IMG][/URL][/URL] :p[/quote] o losie jaka fajna minka:loveu: Alu powinnaś Ozziego wysłać na jakiś casting do reklamy:evil_lol: Tak się pięknie uśmiecha...
- 78403 replies
-
Kolejny śliczny AST na forum:multi: :loveu: Twoja suńka jest bardzo ładna, na pewno będę tu często zaglądać. Pozdrawiam i zapraszam do galerii Brutusa
-
No właśnie, niech się cieszą, że zrobię wkońcu coć w czynie społecznym:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sunia jest prześliczna. :loveu: :loveu: Pozdrawiam
-
[quote name='zaba14']Pewnie ze olewaj.. drugi morderca? ast? stafik? hm..?? zdradz cos wiecej :P[/quote] Pradopodobnie AST ale taki schroniskowy:lol: Nie dziś, ani nie jutro ale w tym roku zmienią się nasze warunki mieszkaniowe i będę mogła sobie pozwolic na nowego lokatora;)
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
Gosia>>> replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
No to lipa... Z allegro tez żadnego odzewu:shake: -
Dziewuchy macie rację ;) zacznę wszystko olewać bo inaczej zgłupieję do reszty:evil_lol: Zdradzę Wam, jeszcze, że ku uciesze społeczeństwa powoli szykuję się na drugiego mordercę:diabloti:
-
Oj Vectra masz rację.. Ja też się nie przejmuję tym, że ktoś nie chce z nami jeździć. Nie to nie, dla mnie tym lepiej. Tylko martwi mnie to jak większość ludzi postrzega bulle, bo to jest przykre.
-
Nadziejo kiedy będzie ten program z Wami? Bo ja czekam i czekam i nic...:shake:
-
[quote name='stokrotka452']dzięki wszystkim za odpowiedz spanielka już mam nuka (nusia) ma dziś prawie 3 miesiące jest super pieskiem choć drabie i gryzie bo bawić się chce kochamy ją bardzo :)[/quote] To ja bym chciała spytać, czy to psiak z pseudohodowli?
-
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
Gosia>>> replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
basterku przykro mi to mówić ale twoja sytuacja jest beznadziejna:-( czy komuś udało się skontaktować z hodowcami bastera? -
Ja myślę, że wszystko używane z umiarem i rozsądkiem przynosi więcej pożytku niż szkody;) Co do szkód... Mój mały szkodnik smacznie spunia. Dzisiaj jechaliśmy windą, zatrzymała się między piętrami, drzwi otworzył sąsiad i krzyczy do swojej żony, żeby się pospieszyła. Ta szybko biegła do windy, wbiegła do środka, zobaczyła mnie i psa, powiedziała " O nie" i równie szybko wybiegła... Ludzie sa dziwni:shake:
-
Jeśli chodzi o "kubraczki" dla psów krótkowłosych małych ras zakładanych zimą to nie mam nic przeciwko, bo są rasy, które mogą miec poważne problemy, gdyby wyszły na mróz bez takiego ocieplacza. Ale buciki, sukienki, kapelusze i co tam jeszcze ludzie wymyślaą to dla mnie idiotyzm. Nie wiem, czy właściciele dowartościowują się przebierając swojego psa za lalkę, czy jakieś inne motywy nimi kierują ale dla mnie jest to żałosne. Pies to nie lalka i jestem pewna, że męczy się w różowych sandałkach, czy sukience z falbanka. Co do yorkowych kokardek. Ja specjalistą od takich psiaków nie jestem ale z tego co mi się wydaje, to sierść yorka jest specyficzna i zbliżona do ludzkich włośów. Dlatego jeśli ktoś upina ją nad głową to nie jest to chyba żaden sadyzm, jak w przypadku przystrajania psa w ciuszki.
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/300/958f6c762caf2e97.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/300/958f6c762caf2e97.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images14.fotosik.pl/62/5f9d21c30a0232a5.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/62/5f9d21c30a0232a5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/300/d300821ba103b482.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/300/d300821ba103b482.jpg[/IMG][/URL] [/quote] OOOO jakbym mojego wariata widziała:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Wypisz, wymaluj:lol:
- 78403 replies
-
Autor: Gosia>>> Model: Brutus Tytuł: BESTIA [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6201/s5000514if3.jpg[/IMG][/URL] Autor: Gosia>>> Model: Brutus Tytuł: ZABÓJCZY UŚMIECH [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4826/s5000499au5.jpg[/IMG][/URL] Autor: Gosia>>> Model: Brutus i TZ Tytuł: SŁODKIE LENISTWO [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/6428/s50006153cq.jpg[/IMG][/URL]
-
Nadziejo! Nie zamartwiaj się chorobą, bo to i tak nic nie pomoze. Oczywiste jest to, że z nią wygrasz. Nie ma innej możliwości;) Wiara czyni cuda, więc wierz tak jak każdy z nas wierzy. Masz Aviczka, z którym przezyjesz wiele cudownych chwil. Twój psiak jest sliczny i chociaż ja "choruję" na większe psiaki, to twój maluszek szczególnie mnie urzekł:loveu: Trzymam za Ciebie kciuki i jestem pewna, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam i łapka dla Avika od Brutusa.
-
Zwierzęta a Kościół-opinia księdza-co o tym myślicie?
Gosia>>> replied to Marlena:)'s topic in Wszystko o psach
Ja myślę, że jeśli pies potrafi kochać, cierpieć, tęsknić to z pewnościa ma duszę. -
Klatka.... nawet gdyby to i tak w moim mieszkaniu nie ma możliwości taką klatkę gdziekolwiek postawić, bardzo bym chciała kupić sobie szafę, taką większą ale nie mam miejsca. Także z różnych względów odpada. Co do kolczatki, to zapewne Olek zauważył ją na fotkach. Brutus nosi ją moża od dwóch tygodni. bardzo niechętnie ale kupiłam mu ją po tym jak wciągnął mnie pod samochód, gdyby kobieta nie wychamowała, to zapewne nie pisałabym tu teraz... To ciągnięcie jakoś dziwnie się pojawiło, bo wszystko było ok przez cały czas i nagle miesiąc temu pies zaczął ciągnąć jak parowóz. naukę chodzenia cały czas realizujemy, za chodzenie przy nodze smaczki itd. zazwyczaj kolczatka jest na lewą stronę ale jak pies ciągnie to muszę ją odwrócić, bo ostatnio mam problemy ze zdrówkiem i niestety póki pies się nie nauczy chodzic ładnie, to kolczatka jest niezbędna, bo nie mogę się z nim szarpać...
-
[quote name='olekg18']Kup klatke i zamykaj podczas nieobecności.Proste, i tańsze rozwiązanie niżeli płacenie za szkody. A tak wogóle ładny pies.Mam nadzieje ,że szybko zarosną mu te plamy. A na skakanie na ludzi halti może i no i trzymaj go krótko na smyczy.I noś smakołyki ,żeby interesował się Tobą ,anie ludźmi.[/quote] Witaj Olku. Co do klatki to ja mam swoje zdanie, którego raczej nie zmienię. Tymbardziej, że takie "wyskoki" juz mu się praktycznie nie zdażają i jak mnie nie ma w domku to poprostu śpi (częściej broi jak jestem, coś robię, a on chce zwrócić moją uwagę). Smakołyki noszę ale jak widzi człowieka to głupieje, głuchnie i wszystko naraz. Pozdrawiam i zapraszam częściej.
-
Witaj Alu. Jak tam się goi Ozzulkowa paskuda???
- 78403 replies
-
Zeby tylko taki:lol: Spanie na moich nogach to już rutyna. Codziennie budze się albo bez kołdry albo bez czucia w nogach, bywa też, że z czuciem ale bardzo nieprzyjemnym.:mad: W niedzielę siedzieliśmy na przystanku i czekaliśmy na autobus. Pełno ludzi, Brutus siedział sobie grzecznie i zaczął padac deszcz. Co zrobił mój pies? Władował się tym swoim wielkim cielskiem i ubłoconymi łapami na moje kolana. Siedzenie na nich było niemożliwe, bo się najzwyczajniej w świecie nie mieści. Obrażony był przez pół drogi, aż do momentu, kiedy w autobusie spróbował jeszcze raz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
U Brutuska???:dog: Ano zachwycony śniegiem (w przeciwieństwie do mnie), ze spacerów nie chce wracać i muszę go łapać na lasso (nie pytajcie lepiej jak to robię):evil_lol: Cały czas obserwuję plamy na sierści i wygląda na to, że wszystko ładnie się goi, poczekam jeszcze parę dni i wybiorę się do weta na kontrolę. Ostatnio chwaliłam to moje psisko ale dzisiaj tego nie zrobię:shake: Znalazł sobie nowe zajęcie i pod moją nieobecność wygryzł dziurę w gumoleum na podłodze:-( Co prawda niewielką ale widać, mieszkanie wynajęte i właściciel już ostatnio powiedział, że nas obciąży kosztami za ubytki w ścianie, równiez autorstwa Brutusa:angryy: Poza tym cały czas walcz z jego nadmierną miłością do ludzi, a raczej sposobem jej okazywania... Jak takie 30 kilowe psisko ze sprężynami w tyłku skoczyło dzisiaj na sąsiada to prawie się przewrócił:oops: Na całe moje szczęście to bardzo sympatyczny facet i nie było problemu ale musze coś z tym zrobić, bo przecież tak być nie może. No a teraz moje psisko leży z kagańcem na pysku bo wyśpiewywał mi litanie i pieśni od pół gdziny i już mi głowa pęka. Tyle najnowszych wieści:lol:
-
MADZIU bo to mały bezwstydnik jest:evil_lol: Kasiu a wygląda choć trochę na moredrcę? Jeśli nie, to na pewno nim jest:diabloti: Oj Vectra biedne te chłopy z nami, bo u mnie było bardzo podobnie.
-
No patrz, ja tak nie umiem... mam w sobie duże pokłady asertwności chyba:evil_lol: Chcę psa i tyle, i to bullowatego a nie jamnika i koniec kropka.:diabloti: Chociaż jamnik czy amstaff- u mojego TZta każdy pies wywołuje chwilowy paraliż:oops: :evil_lol: