Jump to content
Dogomania

Gosia>>>

Members
  • Posts

    931
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosia>>>

  1. [quote name='Chefrenek']Pewnie chciał ci plecy umyć.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Możliwe... to wogóle jest straszny pies na baby:evil_lol:
  2. Milo Was widzieć;) Brutus przed zwykłą kompielą nie zwiewa, tylko zapach amitrazy trochę go przeraża (szczerze mówiąc mnie też:evil_lol: ). Normalne kąpiele lubi do tego stopnia, że kiedyś z nienaca wskoczył mi do wanny... Oczy miałam zamknięte, bo człowiek padnięty po całym dniu, a tu tylko słyszę CHLUP! i Brutus pływa...:diabloti:
  3. Sylwonia- BRAWO! Ja wyżła nie mam ale wiem, że to cudowne psiaki, mój Brutus ma 2 kolegów tej rasy, super się razem bawią, a psiak ze schronsika to wielkie psie serducho kochające z całych sił!
  4. hop............................
  5. Oj nieciekawie to wygląda... ale na pewno szybciutko się zagoi. Trzymamy mocno kciuki;) Alu, gdybyś chciała sobie chumor poprawić i zobaczyć jak to inni mają ciężko z bull-głupolami to zapraszam do nas. :diabloti:
  6. 2 FOTKI BRUTUSKA W WIEKU 2 MIESIĘCY: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/2660/brutusek2miesicewf8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5479/nadogo39im01xt4.jpg[/IMG][/URL]
  7. No bullki mają w sobie jakieś zwiększone pokłady energii i czułości:evil_lol: Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy znowu:)
  8. dzień dobry wszystkim:wink: :wink:
  9. O matko ale się umęczyłam... :angryy: Pół godziny temu ostatni raz kąpałam Brutusa w amitrazie. Jednak mam osła a nie psa:placz: , no cóż ważne, żeby wyzdrowiał, jakoś przeżyję ten stres, siniaki na ciele i sprzątanie łazienki. Wanna wyglądała tak: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4504/s5000539wk6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8825/s5000540qv8.jpg[/IMG][/URL] :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  10. przystojniak niestety bez zmian...
  11. zapomniałam powiedzieć-[B] BRUTUS POPADŁ W NAŁÓG:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6109/s5000484hp4.jpg[/IMG][/URL][/B]
  12. Ja w sprawie tej łapy pisałam do Kingi, bo to ona robiła suni zdjęcia, czekam na odpowiedź ale rzeczywiście paskudnie to wygląda.
  13. To może ja też pokażę tutaj swojego psiaka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/2641/s5000450pv3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img472.imageshack.us/img472/1466/s5000445yh4.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2362/s5000168of0.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/65/s5000533qk4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8441/s5000509sg7.jpg[/IMG][/URL]
  14. W koszalińskim schronie jest taka sunia. Wilma- ma 3 lata, łagodna do ludzi i posłuszna ale cięta na inne psy. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6990/wilma11nm9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3270/wilma21nh8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8006/wilma31pa1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7784/wilma41ud5.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Chefrenek']Wiosnę poczuł i tyle[/quote] Hmmmm... wiosnę... [SIZE=6]Nie wiem jak u was ale u mnie wczoraj padał [/SIZE] [SIZE=6] ŚNIEG!!!![/SIZE] [SIZE=6][/SIZE] [SIZE=4]jakim cudem? Ano wchodzę do domu a tu białooooo! Podłoga biala, dywan biały, cały przedpokój i kuchnia bała a na środku leży biały pies z wywalonym z radości jęzorem. w pierwszej chwili zgłupiałam. Skąd ta biel w mieszkaniu? Otóż moja psinka ściągnęła z psiej półki 2 opakowania wapna z canvitu, rozwaliła pojemniczki a biały proszek okazał się wspaniałą zabawą. Więc pomysłowy Brutusek tarzał się w nim, kichał, roznosił po mieszkaniu, a nawet lizał i jadł...[/SIZE] [SIZE=4]POMYSŁOWOŚĆ MOJEGO PSA CORAZ BARDZIEJ MNIE ZADZIWIA[/SIZE] :angryy:
  16. Nareszcie przestało wiać, więc mogliśmy udać się na długi spacerek.:multi: Jak wracaliśmy, Brutus dostał jakiegoś [SIZE=6][COLOR=black]ataku radości i miłości do wszystkich. [SIZE=3]W [/SIZE][SIZE=4]windzie nie mogłam go utrzymac, wyrywał się, ogonem walił po ścianach, jęzor mu latał na wszystkie strony, co za tym idzie ślina z pyska leciała a ja się szarpałam jak z osłem... a najbardziej anty-psowa sąsiadka, która miała sposobność to obserwować, ponieważ właśnie jej Brutus tak zawzięcie okazywał uczucie, pewnie jutro z samego rana napisze pismo do spółdzielni, w sprawie eksmisji niezrównoważonego psychicznie psa mordercy i właścicielki, która sobie z nim nie radzi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] No to parę foteczek: Z NOGĄ W GÓRZE [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8441/s5000509sg7.jpg[/IMG][/URL] PIES TROPIĄCY [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/3154/s5000511hk9.jpg[/IMG][/URL] W BIEGU [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/4564/s5000512mp7.jpg[/IMG][/URL] KRWIOŻERCZA BESTIA:evil_lol: : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6201/s5000514if3.jpg[/IMG][/URL] TRUCHCIKIEM: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5781/s5000516if1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/165/s5000517hd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4653/s5000519se6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/925/s5000520yo8.jpg[/IMG][/URL] KRÓWKA: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9813/s5000529pk8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/65/s5000533qk4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7426/s5000536kb6.jpg[/IMG][/URL] KŁAPOUCHY: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9933/s5000538lx2.jpg[/IMG][/URL] TAK WARIUJĘ PO SPACERKU: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4506/s5000495pf9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2006/s5000496on3.jpg[/IMG][/URL] A TAK SIĘ UŚMIECHAM: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4640/s5000498fu5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4826/s5000499au5.jpg[/IMG][/URL]
  17. każda karma z puszki to syf-konserwanty, chemia, resztki. Mój pies puszkę ciężko odchorował i nigdy więcej nie dam mu czegos takiego. lepiej gotować -ryż, mięsko, warzywa. Wychodzi taniej i nie robi się psu krzywdy.
  18. Pręgusku skocz na pierwszą stronę!!!!!!
  19. Kasiu bardzo dziękujemy za odwiedziny. Cały czas liczę na piękną pogodę w przyszły weekend, bo mam straszną ochotę wybrać się z psiskiem na plażę, chciałam dzisiaj ale pewnie by nas wywiało.... ;)
  20. [quote name='Dalmatynkaa']Jezu , ale on ma cudne umaszczenie :loveu: Wycałować go prosze ![/quote] Teraz tego nie zrobię bo mam nerwy za te kapcie:evil_lol: ale za 15 minut to już na pewno - słowo. Dobrze, że jutro niedziela, to się na giełdę przespacerujemy po nową parę dla Brutusa:evil_lol: :evil_lol:
  21. nie znam tych szczepionek... Pierwszy raz miałam psa z takim problemem no i nie wiedziałam nic a na dobrego weta trafić to straaaaasznie trudno, no cóż dziękuję, będę mądrzejsza na przyszłość (ale mam nadzieję, że nie będę musiała) :)
  22. [quote name='bonita'][B][I]Nynusia słodko :)[/I][/B] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2362/s5000168of0.jpg[/IMG] [B][I]Koffana psinka[/I][/B] [B][I]Pozdrowionka :)[/I][/B][/quote] Dziękujemy i również pozdrawiamy:lol:
  23. No gronkowca to my też przerobiliśmy.... Od kiedy Brutus u mnie jest to latamy po wetach. Mam nadzieję, że teraz już się wyleczy na dobre;)
  24. Brutus dzisiaj zjadł mi ostatnie kapcie!:mad: :mad: :mad: Przecież to można zwariować...:evil_lol:
  25. Basterku zmykaj na górę!
×
×
  • Create New...