-
Posts
330 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Edyta & Regis
-
[quote name='sonia123']A gdzie można się zgłosić na zawody do legnicy?[/QUOTE] Zdaje sie,że jeszcze nigdzie. Biorąć pod uwagę termin zawodów, pewnie dopiero za jakiś tydzień pojawi się w [B]Zawodach [/B]topik o Legicy z formularzem zgłoszeniowym.
-
Biegamy w niedzielę o 19, chyba,że Magda już będzie i zdecyduje inaczej. [B]Gosiu:[/B] Pewnie, że możesz wpaść popatrzeć, kiedy tylko chcesz.
-
Ok. Jak będę w Niemczu to dryndnę czy jesteś w domu i używając jako wymówki odwiedzin u rekonwalescentki wymigam się od koszenia;) . Zwykle o której jesteś już w domku i trochę wolniejsza po ogarnięciu towarzystwa?
-
My w niedzielę jesteśmy chętni. Nad Białymstokiem się jeszcze zastanawiam. Do kiedy trzeba się zgłaszać? Ala mówiła,że z Oxą nie jest tak źle jak wyglądało na początku?
-
Napisz proszę jak poszło Tobie i Ali.
-
Czemu marudzisz? To chyba powód do radości?:shake: Chyba, że gdzieś zakamuflowałaś sarkazm, który mi umknął...
-
Biegamy w niedzielę o 19. Jest szansa, że o tej godzinie będzie juz poniżej 30 stopni.:cool1:
-
Mam pilną robotę na jutro, więc czeka mnie wieczór nad papierami. Ponadto przy tej pogodzie odżywam i tak dopiero koło 21. Swoją drogą ciekawe jak Ty to robisz, że tak lightowo dajesz radę zasuwac w ten upał. Lekkiego choćby wiatru na palcyku życzę.
-
[quote name='PATIszon']Tak, spadam nad morze:loveu: :multi: :evil_lol: :eviltong:[/QUOTE] Tylko pozazdrościć. Przyjemności.
-
A Ty Patiszon co? Dezercja w przyszły weekend?
-
[quote name='PATIszon']:obrazic: ..........[/QUOTE] Pati, muszę przyznać,że emotikon niezły, choć z profilu zupełnie do Ciebie niepodobny...
-
[quote name='Monia i Fiona']To my też poprosimy o wieści. Czwartek by nam nawet pasił, bo kończe prace o 15.30, 16 w domku, jakies cus na ząb i do biegu..gotowi.. start!!![/QUOTE] [B]Monia:[/B] No moja droga, czas najwyższy żebyście się wreszcie ruszyły, bo jeszcze trochę i zapomnę jak wyglądacie.
-
[quote name='PATIszon']To moze czwartek kolo 17.30 na palcyku?;)[/QUOTE] Dla mnie si. MOże być nawet na "palcyku" o ile Patiszon zagwarantuje,że da się tam biegać ;)
-
[B]Kasia R.:[/B] Są wstępne plany, żeby polatać trochę w czwartek. Jak już będzie coś bliżej wiadomo, to dam Ci cynk na priv.
-
Topsze, to odezwę się w przyszły piątek, jak już sobota będzie bliżej. Miłego biegania zatem, bo ja co prawda juz wróciłam, ale do prowadzenia auta to się nie będę nadawać czas jeszcze jakiś. Numeru tel nie zauważyłam wcześniej, ślepnę widocznie na starość:-( .Narencjusz
-
[B]Patiszon [/B]W te sobote kiszka, bo mam impreze sluzbowa na ktorej musze byc, ale mozemy sie umowic na nastepna. Przypomnij mi,zebym wziela Twoj nr tel, bo zostaje mi tylko opcja -czy cos:cool1:
-
[B]Magda:[/B] Czy mogłabym przyjść jakieś pół godzinki przed sekcją i gdzieś w kącie pobiegać trochę z seterem ( o ile zostanie mi udostępniony )? Chciałabym komuś udowodnić, że seter też pies i też potrafi słuchać i ile się włoży w niego choć trochę pracy:mad: .
-
[quote name='Evela1994'][LEFT]Mam pytanie,czy wyżeł niemiecki dobrze sprawdzi się na torz agility?[/LEFT] [/quote] Nie jestem ekspertem od wyżłów w ogóle, ewentualnie od jednego wyjątkowego egzemplarza ;), ale moim zdaniem agility to właśnie coś dla wyżłów. Wyżły to psy stworzone do pracy z człowiekiem, a co za tym idzie wymagające zajęcia. Może nim być polowanie, może być i agility. Są dość lekkie, mają długie nogi, uwielbiają biegać i robic coś razem z właścicielem. Z bieganiem agility ze swoim psem będziesz mieć zatem kilka korzyści: radochę psa, że poświęcasz mu czas i to w sposób który sprawia mu niesamowitą frajdę, lepszy kontakt wyrobiony przez rodzaj szkolenia specyficznego dla tego sportu, a na dodatek zmęczonego psa, który po treningu nie będzie rozrabiał w domu. Zatem jak dla mnie: wyżeł + agility= same plusy. Pozdrowionka
-
W zawiezieniu przeszkód nie pomogę, bo w piątek późno ląduję w domu, ale jeśli będziemy, to mogę jakieś zabrać w drugą stronę.
-
[SIZE=3][COLOR=#0000ff]Dla mnie ósemeczka proszę. Sama gracja i radocha ze skakania na pyszczku.[/COLOR][/SIZE]
-
Phi, myślałam,że DUŻO gorzej będzie. :cool1: A tymczasem WYRAŹNIE widzę, że pochylam się jak cholera przy przeszkodach, ale pomiędzy nimi biegnę wyprostowana. A przy slalomie zasugerowałam się chyba widokiem tyczek i lecę jakbym kij połknęła. No dobra, trzeba będzie nad tym popracować... W każdym razie dzięki Patiszonie za lekcję pokazową.
-
[quote name='PATIszon']No nie bylabym taka pewna.....zaraz go zobaczysz....:eviltong:[/QUOTE] No nic, dawaj, chyba się nie potnę przecież. Nie tak od razu...
-
Ale jak wrzucisz ładnie filmik to w drodze wyjątku Ci ten przedostatni raz wybaczę ;).
-
[B]sic!: [/B]Wielkie dzięki!:loveu: [B]Zielsko: [/B]Jak widzisz starałam się prostować w miarę możliwości:mad: . [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3738/pict0173qp4.jpg[/IMG]
-
A mojego Szczursona gdzieś tam nie masz?