Jump to content
Dogomania

Edyta & Regis

Members
  • Posts

    330
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edyta & Regis

  1. A gdyby na takim treningu oprócz Leona znalazł się jeszcze mój Szczurson, to byłaby jesień średniowiecza , a nie trening.:cool1:
  2. A ja bym tam podejrzewała Pati szybciej o pupliszona z irokezem,niż z papilotami.:evil_lol:
  3. Jakoś tak wyczytałam z postu Szanownej Pani;) . Ciekawa jestem tego pudliszona. Kolejny pies, któremu na treningu Regis będzie mógł kraść piłeczkę:grins: .
  4. Mokka, powinni przynajmniej szarpnąć się na jakiś dodatkowy pucharek dla Ciebie za sportowego ducha i wolę walki, wbrew przeciwnościom losu ( czytaj: nodze );) . Gratuluję podium. Zastanawiam się tylko z kim Patiszon biegał w eMkach? Z jakimś pożyczonym zawodnikiem czy Kenia się skurczyła do emek na widok pudliszona?:evil_lol:
  5. Z uwagi na niedzielne zawody w Pruszkowie, w tym tygodniu biegamy w sobotę, godzina jeszcze do dogrania:painting: .
  6. Edyta & Regis

    FORT Cup

    Atena,pewnie,że się zgadzają;). W trójkę raźniej niż w dwójkę. A właściwie raźniej w szóstkę niż w czwórkę. Do zobaczenia.
  7. To może przyjmijmy,że zwyczajowo klucze ma wice, a kierownika wybiera sie w demokratycznych wyborach na zajęciach:p .
  8. [quote name='Magda i Saga']Moniko, były suczki w cieczce i nikt z tego nie robił problemu, szkoda ze cię nie było. [/quote] Magda, ja też wolałabym,żeby Monika była na zawodach, bo bardzo lubię jej towarzystwo, ale uważam,że zachowała się super odpuszczając wyjazd z Fionką, która jeszcze "pachniała" i bardzo jej za to dziękuję. Z tego co widziałam w Pruszkowie była tylko jedna suczka z cieczką i organizatorzy ustawiali jej przebieg zawsze jako ostatniej,żeby nie rozpraszała innych psów biegnących ten sam torek. Gdyby zamiast jednej suki w cieczce było ich np. 10 czy 20, bo na 109 startujacych psów to przecież możliwe, to byłby już jednak problem. Przynajmniej w mojej ocenie.
  9. Ja w kwestii formalnej: GDZIE SĄ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW?:mad: Tylu fotoreporterów w hali było, pooglądać bym chciała jakieś fajne zdjęcia, no niechby nawet zdjęcie mojego Regisa po raz kolejny zawieszającego się na huśtawce;) , a tu nic i nic:placz: .
  10. Dzięki za zawody. Świetna organizacja. Kiedy usłyszalam, ile jest zgłoszonych par, byłam pewna, że przed północą nie wyjdziemy, a tu proszę- miła niespodzianka. Rzutnik - rewelacja, nie trzeba było latać co chwila i sprawdzać list. Torki też ok. Na jesiennych wydawalo mi się, że jest potwornie ciasno, a teraz nie wiem, czy oswoiłam sie już z zawodami w hali, czy faktycznie było przestronniej. I na koniec chylę czoła przed twórca sałatki z ziemniakami i koperkiem (chyba koperkiem? ). Pyszna. Nie pogniewałabym się, gdybym dostała przepis od autora/ ki:loveu: .
  11. [quote name='Sajko']No dobra, to macie zdjęcie familijne, a więcej tematu zaśmiecać nie będę:razz: [IMG]http://www.bulldom.com/fotki/zlot/cypel_gr_06/08.jpg[/IMG][No proszę Cię:p , nie zaśmiecasz, tylko urozmaicasz. Przy Dragulcu wyglada jak myszka jeszcze./quote]
  12. Sorencjusz, jak mogłam Cię podejrzewać o inną rasę? :shake: Już masz to stworzonko czy czekasz dopiero?
  13. Monia Hani? A drugi ten prawdziwy to co za cudo? Pochwal się!:lol:
  14. No właśnie nie mogę dojść do listy startowej:placz:
  15. Sajko, pochwal się jakiego masz drugiego latawca, bo ja jakoś zupełnie w nieświadomości żyję,że z dwoma teraz latasz, a strasznie ciekawa jestem ten drugiej opcji;)
  16. Byle bliżej niż w Pruszkowie:evil_lol: .
  17. Zwykle biegamy w niedziele o 10.30, tym razem tylko wyjątkowo ze względu na Pruszków. W niedzielę chyba nie pracujesz? ;)
  18. [quote name='Viz']Dzięki serdecznie! Na dniach napiszę dokładnie ile psów będzie na 100%. :)[/quote] To za jednym zamachem napisz jeszcze proszę z jakimi psami biegacie.:painting:
  19. [quote name='Viz']Wita gdańska "ekipa" agilitowców. :cool3: W związku z tym, że u nas nie ma agility to bardzo chętnie odwiedzilibyśmy plac w Bydgoszczy. ;) Psów byłoby zapewne 3-4. I teraz takie moje pytanie. Czy coś takiego byłoby możliwe i jeśli tak, to kiedy moglibyśmy się zjawić? ;)[/quote] Uzgodniłam dziś z szefostwem ( czyli Magdą ), że w najbliższym tygodniu biegamy w sobotę o 11. Jeśli tylko macie ochotę wpaść, to zapraszamy.
  20. Biegamy w niedzielę o 10.30 o ile nie wywieje nas z placu razem z hopkami:evil_lol: . W każdym razie wirucha czy nie, my z Regisem będziemy na bank. Monia może byś przylazła, bo ostatnio coś nas mało byłodo noszenia strefówek;) .
  21. E tam, takie groźby do lusterka się nie liczą...;)
  22. Mam pytanko: czy można prosić o jakieś bliższe namiary na tę halę w Pruszkowie? Nazwa ulicy np.? Za jakąś schematyczną mapkę byłabym już przeogromnie wdzięczna;) .
  23. Rauni! Ogromne dzięki za zdjęcie Regisa, który PRZECHODZI przez huśtawkę, zamiast jak dotychczas zawisnąć w połowie w bezruchu.:grins: Oprawię w ramki i zawieszę mu nad michą,żeby się oswajał z myślą, że potrafi;)
  24. Tak się zastanawiam nad tym IAL-em:hmmmm: ... Czy w razie czego upchnęłąbyś w punciaku jedną jeszcze osobę + wyżła? Magda?
  25. [quote name='bigos']To ja mam taką samą prosbę-jakby ktoś miał miejsce dla mnie i Bigoska w aucie (chciałabym pojechac jako widz) to poprosze o info. Będę wdzięczna:loveu::loveu::loveu:[/quote] Przynajmniej raz mój Regis nie będzie jedynym wyżłem w okolicy.:multi:
×
×
  • Create New...