Jump to content
Dogomania

Edyta & Regis

Members
  • Posts

    330
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edyta & Regis

  1. [quote name='Rauni']A co ma być, zawody tam są, tydzień po MP :cool3:[/quote] Jedziesz? (+ 10 znaków )
  2. PARSONRK: Tyle wyżełków i nawet jeden stojący W CISZY przy płocie! Lubię Cię normalnie PARSONRK. Dzięki:loveu:.Zelek - też Ci ślicznie dziękuję.:Rose:
  3. [quote name='Ludek']My też na rezerwowej.[/quote] To przynajmniej jestem w dobrym towarzystwie;)
  4. felki-ghandi-i-jazz: Ten gość z rozwianymi uszami na trzecim zdjęciu to cavalier Pankracy, który debiutował na zawodach, a biegał z Grzegorzem. Zresztą niezły zawodnik, bo dwa razy wygrał zerówki. [B]Wendka:[/B] Ty nie dziękuj, tylko wklejaj :evil_lol:
  5. Dorotko: Jesteś wielka! Chylę czoła, dziękując za zawody. Gratulacje szczególnie dla Wendki: dałyście czadu z Jinx, dla Sajko, Marty i Grzesia. Basi dzięki za rozmowy. Fajne zawody, chociaż torki, hmm, ciekawe. sędzia był wyjątkowym wielbicielem biegania kółek na torze, co wydawało się łatwe tylko spoza toru, ale i tak się cieszę, że zaliczylismy tylko dwie detki, bo mogło byc gorzej. Zasłyszałam też całą masę nowych określeń na tunel: worek, nora i coś jeszcze zabawnego, co mi teraz umknęło.
  6. PATIszon:małpiszonie niewdzięczny:mad:
  7. [quote name='zakla']Dzieki wielkie za tyle propozycji:loveu: Ja jestem tylko z Siuska, mieszkamy z Ula i jej dwiema aussiczkami w Rozy, na ul.Wisniowej (gdziekolwiek to jest:lol:). Wiec wlasciwie czukam tranposrtu dla osob dwoch i trzech poczwarkow australijskich.[/quote] To tam gdzie Marta i ja. Rozdzielicie sie jakoś na 2 auta i będzie ok.
  8. [quote name='Astro&Marta']DO mnie się zmieścisz bo nikt mnie nie lubi i jade sama :p ale spisz tam gdzie my?? czy gdzies indziej?[/quote] [LEFT] Tam zaraz nie lubi... Astro samochodowo niewymiarowy jest tylko trochę, bo bc i szelkę póki co do jednej torby się zmieści, a vanem póki co nie dysponuję:eviltong:[/LEFT]
  9. [B]Zakla:[/B] jeśli z jednym psem, to gdzies Cię upchnę;)Tylko się przypomnij, bo miewam już ataki starczej sklerozy.
  10. [quote name='Lenusicka']A jak bedzie można się zgłaszać? Będzie jakiś formularz?[/quote] Będzie pewnie jak dotąd link do formularza.
  11. [quote name='Zielsko']Zgloszenia na seminarium z Keesem bedziemy przyjmowac od poniedzialku 20.10 od 8:00 rano.[/quote] Jest jakaś szansa na szczegóły? Cenowe np.?
  12. [B]PARSONRK:[/B] to gratulacje! Strasznie młodziutka ta Twoja młoda jak na mamę. Trzymam kciuki. [B]PATIszon:[/B] wiadomo mi skądinąd, że Wyżej Wspomniana ma więcej niż jedną suczkę, stąd to pytanie. A do posiadania dzieci trzeba dorosnąć psychicznie. Mnie to coś wolno idzie...
  13. Fakt, Marysiu, wielki szacun za piękne zdjęcia, a ilość pracy włożona w opisy... Chapeau bas.
  14. [quote name='Alusia']A startował jakis wyżełek niem ???[/quote] W tym roku jeszcze nie:evil_lol:. [B]Marysiu:[/B] dzięki za fotkę weimara, zawsze to jakiś wyżłowaty. Oglądam z (nie)cierpliwością, licząc,że doczekam zdjęć papillonków.
  15. [B]PARSONRK: [/B]mogłabyś rozwinąć wątek pt. moja młoda ma termin?
  16. [quote name='PATIszon'][B]Regisowa[/B], pacz: :evil_lol: [url]http://www.cavano.pl/fotki/kozienice_0908/20.jpg[/url][/quote] Dzięki, Pati, spłakałam się ze śmiechu:laugh2_2:. Niech no mi jeszcze kiedyś Ziółkowska powie,że mam się wyprostować:mad:.tak to NAWET ja się nie garbię...
  17. [B]Sajko: [/B]ja nie jestem księżniczką na ziarnku grochu, na Hiltona w cenie campingu też nie liczę,ale nie mam ochoty więcej spać w pomieszczeniu gospodarczym, gdzie jest taki brud, że czego nie dotkniesz, to się przyklejasz i cały czas świrujesz,żeby pies nie zjadł wysypanej w każdym kącie trutki na szczury. Gdyby w tamtym pokoju nie było tylko okna, to uwierz, specjalnie by mi to nie przeszkadzało.
  18. [quote name='Astro&Marta']ale wiecie co..., jest wyraźnie napisane w ogłoszeniu gościńca, że tanie to własnie to "pomieszczenie bez okien"a reszta całkiem droga... Regisowa jedziesz?? Gdzie spisz? Bo ja mam coś na oku ale pewnie nie ma już miejsc a ja się zabieram do tego... jak bym chciała a nie mogła...w sumie chce ale średnio mam głowe He to ma być nasz piękny debiut z zerówkach z szeltikiem, podejrzewam, że z muzyczką też moze być problem ale zobaczymy, chyba nie będziecie robili dyskoteki w trakcie biegu, co?Niech się mała oswaja, ja się już doczekać nie moge, chociaż wiem , że nie będzie tak pięknie jakbym chciała ;) no i boje się tego zimna!( i pokoju bez okien)[/quote] Jadę, jadę. Noclegu jeszcze nie mam, jakoś nie wpadam w panikę.Wolę nawet zapłacić trochę więcej, byle nie oglądać tego cholernego Gościńca. Brr...
  19. [quote name='FikuMiku']z Bradem Pittem to faktycznie nie za bardzo, ale z Florianem Cermym to już można by rozważyć! :loveu: :evil_lol:[/quote] Maniaczka:evil_lol:
  20. [quote name='FikuMiku']uuu, faktycznie :crazyeye: to gościniec... Chyba trafił nam się wyższy standard...[/quote] Może właściciele zrezygnowali z wynajmowania piwnicy jak ich na odchodnym postraszyłam Sanepidem. W każdym razie nawet gdyby zaproponowali mi teraz pokój z Bradem Pittem na suficie, to i tak noga moja i łapa mojego psa tam nie postanie.
  21. Odnośnie noclegów: Ponieważ w linku do noclegów, który podała Dorota wśród wielu innych znajduje się niejaki Gościniec Płock, z całego serca ODRADZAM. Wylądowałyśmy tam niestety z okazji jakiś zawodów z Ewą Mayową i muszę przyznać, że w takich warunkach jescze nie spałam i najgorszemu wrogowi nie życzę. Właściciele uważają,że jeśli przyjeżdża się z psem, to zniesie się każde warunki. Umieślili nas w pomieszczeniu ponoć dla pracowników ( chyba przymusowych z Chin ). Brudno, brudna pościel, stare rozlatujące się sprzęty, w pseudołazience można się było przykleić, a na podłodze wysypana trutka na szczury.
  22. [ Java :loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Zawody%20agility%20Kozienice%20wrzesien/beznazwy05.jpg[/IMG] Czyje to cudo i co to jest?
  23. [quote name='Magda i Saga']Uprzejmie donoszę, że Marta była II w A1(w duuużej stawce), Saga i Oxa wygrały open w sobotę:multi:(każda swój), a Kimi z Patrycją wygrały open w niedzielę:multi::multi::loveu:[/quote] To dałyście czadu dziewczyny! Gratuluję! Biegamy może jakoś w tygodniu? Mam niedosyt po wczorajszym... aha Magda i muszę się w końcu z Tobą rozliczyć, bo odsetki rosną.
  24. Przewodnik się nie zgadza i pies też nie. Zdaje się, że to Pola. Cudak jest jasnopłowy. Korzystając z okazji: dzięi za filmiki z Regisławem. Liczmy po cichutku jeszcze na te z niedzieli...
×
×
  • Create New...