Jump to content
Dogomania

swietlik

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About swietlik

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja daję karmę reico. To karma organiczna, wysokoenergetyczna stworzona ze składników zgodnych z tym co zwierzęta jedzą wtedy, kiedy same zdobywają pokarm.
 2. No to masz problem. Możesz jednak kupić karmę reico, w której są tylko naturalne składniki, a ilość mięsa sięga do 70 procent. Jeśli jesteś zainteresowana to to podam link do sklepu https://karmaorganiczna.pl/
 3. Kalmvet to środek na zaraz i zgadzam się że praca z psem jest konieczna. Co do kastracji bym dyskutował, bo sytuacja się odwróci i to młody będzie atakował starego.
 4. Miałem podobny problem z dorosłym psem. Myślę że w ten sposób wyrażał bunt że zostaje sam. Podpatrzyłem w tv i teraz wychodząc chowam w różnych zakamarkach ciasteczka snack mobility dog z vetexpert. Szkujac ich pies ma zajęcie i straty (choć zdarzają się) są dużo mniejsze.
 5. Samiec alfa chce udowodnić swoją wyższość. Może psa powinien zobaczyć behawiorysta? Zbada gdzie jest problem. Może też zalecić podawanie preparatu kalmvet z vetexpert, który łagodzi objawy agresji. Szkoda by było zamykać psa.
 6. swietlik

  KĄPIEL

  Właściciele psów chwalą różne szampony, ale nikt nie pytał psa o opinię. :) Więc ja też obstaję przy swoim i używam szamponu bebzoic z vetexpert. Wiem, że jest dobry bo mój pies nie zgłosił reklamacji. :D
 7. Pies w tym wieku gryzienie traktuje jako zabawę i z czasem powinno mu przejść. Gdyby jednak tak się nie stało potrzebna będzie pomoc behawiorysty. Obejrzy psa i zaleci konkretne działania. Może też zalecić kalmvet z vetexpert - preparat który łagodzi objawy agresji. Ale myślę, że pies wyrośnie z tego.
 8. Mój Cobi cierpi na niewydolność nerek. Podaję mu RenalVet. To preparat, który przynosi dużą ulgę mojemu pieskowi.
×
×
 • Create New...