[quote name='Neris']Mam na koncie jedną wpłatę zatytułowaną POMOC, sądzę że można ją w razie czego przeznaczyć na Szczękusia.
Mój numer konta podany jest w pierwszym poście wątku Synka. Usiądę jutro i zacznę pisać do częsci wpłacających, może możnaby przeznaczyć część pienędzy Synka na operację Szczękusia?[/quote]
z mojego bazarku mozesz dysponowac jak chcesz :)
co prawda neiwiele to bylo ale zawsze cos