Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. bidulka się przejadla chyba tą kostką ale lek dodawany do wody ( zapomniałam nazwy :oops: ) powinien poskutkować Dzinka nie starciła przy niestrawności wigoru;)
  2. Kperku widzę ze Kenia u Ciebie pięknie obroslą w futerko :multi: juz nie widać łysych placków :loveu:
  3. Kajan to ine ten pies ktory trafil do uciechowa :multi: Jetem wdzięczna Panstwu ktorzy pzrygarneli kajana ale przed nim jeszcze leczenie Molkuś dziekujemy za rady na pewno wszystkie będą przydatne i Panstwo wezmą je pod uwagę piszcie jakie macie doswiadczenia z dysplazją
  4. w oddali widze dla Reksa szansę ale na razie nic nie moge powiedzieć :oops:
  5. Koperku kochany :loveu: podziękuj wspanialęmu Tacie :multi: i przypomnij kiedy kenia wyrusza w podróż czy cokolwiek jest Wam potrzebne ? kaganiec , czy coś w tym stylu
  6. ux dziekuję :multi: otworzylo się :multi: rano zabieram się do czytania :loveu:
  7. rotek masz mozliwosc nagrania filmiku??
  8. w ostatniej Wrozce byl artykuł o Oskarku i w tygodniku Gwiazdy mówią
  9. [quote name='Agata Balu']Śledzę ten wątek od poczatku. Tak bardzo się cieszyłam, gdy maleństwu udało się zwalczyć chorobę ale teraz jestm już mniej radosna. Widzę, ze sprawa jest beznadziejna: kto zaadoptuje niepełnosprawną i do tego agresywną sunię? "Hopkanie w górę" nic nie da. Podobnie jak ogłoszenia na Allegro. Tak sobie myślę, że może by zrobić tak: Jest nas tu kilka osób, które są zainteresowane losem suni. Może zdeklarowalibyśmy się, że każda (każdy?) przez jeden miesiąc będzie słać na utrzymanie suni tej (temu) który da jej dom tymczasowy z niezbędną socjalizacją? Wolontariuszki z Łodzi (bo chyba sunia jest w Łodzi) poszukały by dla niej opłacanego tymczasu, u kogoś kto albo zechce sam ją socjalizować albo zgodzi sie na wizyty socjalizujacej wolontariuszi, a lepiej i kilku wolontariuszek ( w rekawiczkach :-)) Ja deklaruję utrzymanie suni przez miesiąc.[/quote] wspanialy pomysł ale zcy znajdzi esię Dt ? ja nie oge wspomoc inaczej jak bazarkowo :-(
  10. zipa mam :P chyba ;) ux :multi: a ja zapomnialam dzis znow zmierzyć Lisisko no bo uciechow faktycznie jakies dziwne miejsce niby wiem co mam zrobic ale tu mnie Dzina wyciagnie na ponadprogramowy spacer to kotkę ścigam by puscila ledwie zywą mysz :oops: zapomnialam :oops:
  11. Kamyś pojutrze sobota :multi: mam nadzieję ze przy okazji dacie jakiś smakołyk Lonli ;) :loveu: prosze ......
  12. panstwo Kajana przyjmiecie zaproszenie na dogomanię?? Molkuś psiaka przeswietlał "nasz "wet
  13. a zampomnialam \jak rotek_ da radę ;) to zobaczycie zdjecie zjecie psa ktory chodzi po kartach ja byląm w szoku kot się chowa kazdy:crazyeye:
  14. [quote name='yewcia1']A moze Gratis 2 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja tez myslalam o Gratis :evil_lol: ze wzgledu na szczesliwe imię ;)
  15. koperku odezwij sie prosimy zeby nam transporty bez Kenii nie pojechaly gajowa kenia jest wielkosci owczarka belgijskiego , mneijsza niz On wiec powinna sie zmiescic yewcia zmierz saszkę bo to taki sam rozmiar psa ;) tylko Kenia szczuplejsza
  16. dzinka ju znie jest chuda :) dzis niespodzianka w boksie pełno kooo rzadkiej , chyab po wczorajszej kości w kazdym razie lek do wody dostala i dieta bezwzględna czyli pusta miska
  17. Reksio chyba woli blondynki ;) kochany grzeczniutki staruszek tak się wtula jak wycieram mu oczko i zakrapiam :shake:
  18. ciekawe czy ktorys z chłopakow sie spodoba ? rotek_ znów się wywinęla od poznania blizszego z jasiem a paróki w lodowce czekaja ;)
  19. [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/9105/imga6985vt8.jpg[/IMG] spojrzcie na te blągalne spojrzenie jej na prawdę duzo nie potrzeba :placz:
  20. [quote name='Radek']Fotka super :) A jak już jesteśmy przy śwince to mówię tak na bulteriery.[/quote] :evil_lol: ja tak samo :) a Rybolec jak co dzień śpiewał melancholijną piosnkę przed spacerem ;)
  21. pies ma jeszcze tylko kilka dni :placz:
  22. autorka wątku proszona o zmiany :loveu: Asiorku jak się czujesz ? :loveu:
×
×
  • Create New...