justynavege
Members-
Posts
10743 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by justynavege
-
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
bidulka się przejadla chyba tą kostką ale lek dodawany do wody ( zapomniałam nazwy :oops: ) powinien poskutkować Dzinka nie starciła przy niestrawności wigoru;) -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
justynavege replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
Kperku widzę ze Kenia u Ciebie pięknie obroslą w futerko :multi: juz nie widać łysych placków :loveu: -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
justynavege replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
Koperku kochany :loveu: podziękuj wspanialęmu Tacie :multi: i przypomnij kiedy kenia wyrusza w podróż czy cokolwiek jest Wam potrzebne ? kaganiec , czy coś w tym stylu -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ux dziekuję :multi: otworzylo się :multi: rano zabieram się do czytania :loveu: -
rotek masz mozliwosc nagrania filmiku??
-
w ostatniej Wrozce byl artykuł o Oskarku i w tygodniku Gwiazdy mówią
-
[quote name='Agata Balu']Śledzę ten wątek od poczatku. Tak bardzo się cieszyłam, gdy maleństwu udało się zwalczyć chorobę ale teraz jestm już mniej radosna. Widzę, ze sprawa jest beznadziejna: kto zaadoptuje niepełnosprawną i do tego agresywną sunię? "Hopkanie w górę" nic nie da. Podobnie jak ogłoszenia na Allegro. Tak sobie myślę, że może by zrobić tak: Jest nas tu kilka osób, które są zainteresowane losem suni. Może zdeklarowalibyśmy się, że każda (każdy?) przez jeden miesiąc będzie słać na utrzymanie suni tej (temu) który da jej dom tymczasowy z niezbędną socjalizacją? Wolontariuszki z Łodzi (bo chyba sunia jest w Łodzi) poszukały by dla niej opłacanego tymczasu, u kogoś kto albo zechce sam ją socjalizować albo zgodzi sie na wizyty socjalizujacej wolontariuszi, a lepiej i kilku wolontariuszek ( w rekawiczkach :-)) Ja deklaruję utrzymanie suni przez miesiąc.[/quote] wspanialy pomysł ale zcy znajdzi esię Dt ? ja nie oge wspomoc inaczej jak bazarkowo :-(
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
zipa mam :P chyba ;) ux :multi: a ja zapomnialam dzis znow zmierzyć Lisisko no bo uciechow faktycznie jakies dziwne miejsce niby wiem co mam zrobic ale tu mnie Dzina wyciagnie na ponadprogramowy spacer to kotkę ścigam by puscila ledwie zywą mysz :oops: zapomnialam :oops: -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
justynavege replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyś pojutrze sobota :multi: mam nadzieję ze przy okazji dacie jakiś smakołyk Lonli ;) :loveu: prosze ...... -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
justynavege replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
patch ile doba w tym hoteliku ? -
miniaturowy tosa inu...czyli nasz FRICO. ADOPTOWANY
justynavege replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
a zampomnialam \jak rotek_ da radę ;) to zobaczycie zdjecie zjecie psa ktory chodzi po kartach ja byląm w szoku kot się chowa kazdy:crazyeye: -
miniaturowy tosa inu...czyli nasz FRICO. ADOPTOWANY
justynavege replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='yewcia1']A moze Gratis 2 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja tez myslalam o Gratis :evil_lol: ze wzgledu na szczesliwe imię ;) -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
justynavege replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
koperku odezwij sie prosimy zeby nam transporty bez Kenii nie pojechaly gajowa kenia jest wielkosci owczarka belgijskiego , mneijsza niz On wiec powinna sie zmiescic yewcia zmierz saszkę bo to taki sam rozmiar psa ;) tylko Kenia szczuplejsza -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
dzinka ju znie jest chuda :) dzis niespodzianka w boksie pełno kooo rzadkiej , chyab po wczorajszej kości w kazdym razie lek do wody dostala i dieta bezwzględna czyli pusta miska -
Dianka z Uciechowa ma dom z ogrodem w Głogowie
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img385.imageshack.us/img385/9105/imga6985vt8.jpg[/IMG] spojrzcie na te blągalne spojrzenie jej na prawdę duzo nie potrzeba :placz: -
[quote name='Radek']Fotka super :) A jak już jesteśmy przy śwince to mówię tak na bulteriery.[/quote] :evil_lol: ja tak samo :) a Rybolec jak co dzień śpiewał melancholijną piosnkę przed spacerem ;)
-
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
justynavege replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pies ma jeszcze tylko kilka dni :placz: -
miniaturowy tosa inu...czyli nasz FRICO. ADOPTOWANY
justynavege replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
autorka wątku proszona o zmiany :loveu: Asiorku jak się czujesz ? :loveu: