Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. :multi: Dziękujemy za allegero [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6194/imga7186co1.jpg[/IMG] ale swietna fota :multi:
  2. tak Rybak zawsze czujny wiec po olei daje najpierw dziewczynkom a jego przysmak przytrzymuję by podgryzal mi z reki tym sposobem nie moze zabrać Lisi ani Dianie :evil_lol:
  3. Piękny z niego mlodzian dziś był spacerek :multi:
  4. zobaczcie jaka piękna :multi:
  5. o jesooo pomerdało mi się Gosiu :oops: ja zwariuję chyba przez te psy ;)
  6. Jacho rowniez ma pojechać odwiedzic te włosci a przy okazji nastapi sprawdzenie warunków czekamy......
  7. [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9841/imga7473rc8.jpg[/IMG] a teraz ?
  8. jak tak dalej pojdzie jak ostatnio ( ilosc przybywajacych psow ) to Lisie bede znala chyba tylko ze zdjecia :placz:
  9. o foty :multi: dzinka przekochana sunia tak bardzo mnie wzywała jak slyszala ze krzatam się w boksie kotki Reni
  10. Moj kocahny Reksiulek dzis krotki spacer bo dzien taki ze :mad: :placz:
  11. jak wychodzilam wlasnie przyjechali ci panstwo z relacji telefonicznej tylko wiem ze byli z Jachem ( w kagancu ) na probnym spacerze jutro mają przyjechać .......
  12. kochany ale dzis zabrakło czasu na spacer dla niego :placz:
  13. Dziewczyny dzieki za wszystko czytam tylko po cichutku i szybciorkiem :oops: bo w uciechowie masakryczny nawal psow i pproblemow :placz:
  14. Dzis znow brakowalo czasu na dodatkowe myzianko :shake:
  15. Nie jest różowo Dingo rozpacza zmiany na starość nie są dobre poza tym Dingo ma ogromne problemy ze stawami ( chyba ) "przypada " na łapy , przewraca się zamówię u weta artroflex Dingo jest dośc duzym onkiem i ciezkim obciazenie łap tez duze :placz: Solito proszę zmień tytul ze szukamy Dt z ogrodem czy cos Dingowi sprawia problem nawet wejscie po jednym schodku do kwarantanny gdzie teraz przebywa :-(
  16. moze nei caly tydzien bedzie taki jak ten poniedzialek ..........:roll:
  17. Dingo uratowany ale potrzebny pilnie dom gdyz tam gdzie przebywa teraz długo nie moze pozostać.........
  18. [quote name='Radek']Z tym punktem to chyba łatwo nie będzie (z pozostałymi chyba zresztą też). Jakoś u nas kiepsko ze świadomością :shake: Ale jeśli już jesteśmy w sferze życzeń to powinny być też kary za porzucenie psa.[/quote] o to ux mozna dolączyć Kary kary kary skoro ludzi sie nei da zmienic to nalezy ustanowić dobre prawo i dać narzedzia do jego egzekwowania
  19. włąsnie :shake: a Diana dalej w schronisku
  20. dzis nie bylo czasu na zabawe :-( szczegoly na uciechowskim
  21. Gajowa najwazniejsze ze psiaki się dogadały :multi:
  22. Mój mordulec ukochany :loveu: ( Dzinka oczywiscie :evil_lol: ) dzis tak malo jej czasu poswiecilam przez te nowe podrzucone biedaki :placz:
×
×
  • Create New...