justynavege
Members-
Posts
10743 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by justynavege
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ux Lisia to notoryczny nizczyciel solito dawala jej mnostwo zabawek Liska wszystko rozłozy na czynniki pierwsze ba nawet drewniane elementy boksu cay dzień i noc mają włączone radio by dzwięki nie byly zbyt silne -
ja bym byla chętna ale nie wiem czy mnie zechcesz zabrać :cool1:
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ux............... nie pisałam na ten temat ........ bo myslalam ze mnei potraktujecie jako nie ten tego dla mnie najbardziej dołujace jest to ze psina w schronie w nocy ma tylko ciemnosc nie ma swiatla nie ma czlowieka jest zdana sama na siebie :shake: -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
przyznam ze ja tez dlatego ze nei chcialam dzinki meczyć nie obejrzałam brzuszka....... -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
justynavege replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosia czasem wydaje się ze Dinguś lepiej z nogami ale jak dluzej poobserwujesz to nawet podczas stania upada :placz: Dzisiaj był upaprany w swojej kupie bo upadł :-( Musimy dla Dinga cos wymyślec on w takich warunkach jak najdzie zimno i wilgoc nie ma szans :shake: -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
na pewno ją trochę boli poznać po jej zachowaniu ale powinna szybciutko dojsc do siebie Solito czy sterylka byla tzw " hakowA" ?tzn mniejsze cięcie? chcialam dziś obejrzeć jej brzuszek ale ze nei polozyla się sama na plecy nie chcialam spowodować napręzeń i nie obejrzałam dokladnie brzuszka -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Lisiunia o specyficzny psiak ja rzekląbym autystyczny ale serce ma wielkie nie ma takich słow ktore opiszą moment jak Lisia wraca ze spaceru na smyczy i chce odwiedzic kazdy boks by kazdemu psiakowi dać buziaka to trzeba zobaczyć a potem nie trzeba juz nic wiecej by pokochać wspaniałą choc przerazoną i pełną lęku Lisię -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
justynavege replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to w takim razie damy Dingusiowi przez 10 dni jak zalecił wet a potem dalej sie poradzimy weta Dingusia nozki słabe :-( przrazajacy byl dla mnie widok jak pił wodę i upadł :placz: -
[quote name='yewcia1']A co jeszcze TOZ obiecał:p Czy byli u Was?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] nie bywają ostatnio pewnie smieci im zabrakło do opchniecia :mad: ale ja nie byłabym sobą gdybym nie zadzwoniłą znow :evil_lol: a co do jasnej ciasnej nikt mi na psach nie będzie oszukiwal choćby się nazywał TOz :angryy: niby mają oddać kasę w przyszłym tygodniu chociaz prawdę mowiąc jakoś watpie ale spokoju im nie dam wredna jestem i juz :diabloti:
-
ciotka Rita poszukiwana do wizyty :)
-
miniaturowy tosa inu...czyli nasz FRICO. ADOPTOWANY
justynavege replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
hi Friko sam sobie pewnie pozwala :evil_lol: to taka nadruchliwa psina-gadzina :eviltong: -
Dianka z Uciechowa ma dom z ogrodem w Głogowie
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
ux jezeli mozesz bardzo prosze napisz do nic moj cholerny internet dopiero kilkanascie minut temu ruszył :mad: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Złączkowi pomagalą Ulv wiem ze ma dom i nazywa się Pako moze to dla Lisi bedzie szansa?? bo wiecie ona dzisiaj przerazona przez korytarz szla ( szla . nie ma okreslenia na to co robila) bo na korytarzu pojawila sie szafk aktorej przed tem nei bylo............ :shake: -
Czarnule dzis oczywiscie wg swojego zwyczaju usilowaly cos zerzeć na spacerze :angryy: to coś dzisiaj to niezywa mysz uolowana przez czarną Panterę i przyniesiona pod drzwi schroniska ale ze na smyczy miał je Robert to nie udało im się zeżreć
-
Bardzo skrzywdzony Poker. Juz w nowym domu.
justynavege replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
ux ma predkosć swiatla :loveu: -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
justynavege replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Solito chyba zapomniałąs tabletki zostawić dla Dingusia............ ostatnią ma na poniedziałek Gosia napisz co doradził wet w kwestii tych jego biednych łapek -
z tego co wiem to imię zostalo bo Pani przez tel wyrazala sie Rybaczek :loveu: ale wizyta poadopcyjna by mnie uspokoila........