Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
  • Posts

    10743
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by justynavege

  1. ux Lisia to notoryczny nizczyciel solito dawala jej mnostwo zabawek Liska wszystko rozłozy na czynniki pierwsze ba nawet drewniane elementy boksu cay dzień i noc mają włączone radio by dzwięki nie byly zbyt silne
  2. ja bym byla chętna ale nie wiem czy mnie zechcesz zabrać :cool1:
  3. ux............... nie pisałam na ten temat ........ bo myslalam ze mnei potraktujecie jako nie ten tego dla mnie najbardziej dołujace jest to ze psina w schronie w nocy ma tylko ciemnosc nie ma swiatla nie ma czlowieka jest zdana sama na siebie :shake:
  4. przyznam ze ja tez dlatego ze nei chcialam dzinki meczyć nie obejrzałam brzuszka.......
  5. ux jak tylko się dwoiesz do kogo to ja odmowie soboie czegos tam a polecony wysle :loveu:
  6. Gosia czasem wydaje się ze Dinguś lepiej z nogami ale jak dluzej poobserwujesz to nawet podczas stania upada :placz: Dzisiaj był upaprany w swojej kupie bo upadł :-( Musimy dla Dinga cos wymyślec on w takich warunkach jak najdzie zimno i wilgoc nie ma szans :shake:
  7. na pewno ją trochę boli poznać po jej zachowaniu ale powinna szybciutko dojsc do siebie Solito czy sterylka byla tzw " hakowA" ?tzn mniejsze cięcie? chcialam dziś obejrzeć jej brzuszek ale ze nei polozyla się sama na plecy nie chcialam spowodować napręzeń i nie obejrzałam dokladnie brzuszka
  8. ux mnie tez olala całkowicie zastanawiam się co z tym zrobić :-o masz jakis dobry pomysł?? bo przeciez nei po to biorą kasę i pierdzą w krzesła ( sorki ) zeby olewać swoje obowiazki.......:angryy:
  9. Lisiunia o specyficzny psiak ja rzekląbym autystyczny ale serce ma wielkie nie ma takich słow ktore opiszą moment jak Lisia wraca ze spaceru na smyczy i chce odwiedzic kazdy boks by kazdemu psiakowi dać buziaka to trzeba zobaczyć a potem nie trzeba juz nic wiecej by pokochać wspaniałą choc przerazoną i pełną lęku Lisię
  10. to w takim razie damy Dingusiowi przez 10 dni jak zalecił wet a potem dalej sie poradzimy weta Dingusia nozki słabe :-( przrazajacy byl dla mnie widok jak pił wodę i upadł :placz:
  11. [quote name='yewcia1']A co jeszcze TOZ obiecał:p Czy byli u Was?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] nie bywają ostatnio pewnie smieci im zabrakło do opchniecia :mad: ale ja nie byłabym sobą gdybym nie zadzwoniłą znow :evil_lol: a co do jasnej ciasnej nikt mi na psach nie będzie oszukiwal choćby się nazywał TOz :angryy: niby mają oddać kasę w przyszłym tygodniu chociaz prawdę mowiąc jakoś watpie ale spokoju im nie dam wredna jestem i juz :diabloti:
  12. ciotka Rita poszukiwana do wizyty :)
  13. hi Friko sam sobie pewnie pozwala :evil_lol: to taka nadruchliwa psina-gadzina :eviltong:
  14. ux jezeli mozesz bardzo prosze napisz do nic moj cholerny internet dopiero kilkanascie minut temu ruszył :mad:
  15. Złączkowi pomagalą Ulv wiem ze ma dom i nazywa się Pako moze to dla Lisi bedzie szansa?? bo wiecie ona dzisiaj przerazona przez korytarz szla ( szla . nie ma okreslenia na to co robila) bo na korytarzu pojawila sie szafk aktorej przed tem nei bylo............ :shake:
  16. ech to dopiero pobojowisko ze tez psiaki nie mogą być grzeczne no te grzeczne to ja mam w schronisku ;) np dzina ktora nawet pluszakom oczu nie wydłubie a poscielony kocyk ma rowniutko jak w wojsku
  17. Czarnule dzis oczywiscie wg swojego zwyczaju usilowaly cos zerzeć na spacerze :angryy: to coś dzisiaj to niezywa mysz uolowana przez czarną Panterę i przyniesiona pod drzwi schroniska ale ze na smyczy miał je Robert to nie udało im się zeżreć
  18. ux ma predkosć swiatla :loveu:
  19. Solito chyba zapomniałąs tabletki zostawić dla Dingusia............ ostatnią ma na poniedziałek Gosia napisz co doradził wet w kwestii tych jego biednych łapek
  20. z tego co wiem to imię zostalo bo Pani przez tel wyrazala sie Rybaczek :loveu: ale wizyta poadopcyjna by mnie uspokoila........
×
×
  • Create New...