[quote name='Magda:)']A [B]BBecie[/B] to zaraz spuszczę lanie:evil_lol:, tak niby na fotki czekała, a nic tu do nas nie zagląda:mad:[/QUOTE]
A właśnie, że byłam i fotki widziałam tyle, że dogo przymula i czasem musze czekać 5 minut zanim mi się okienko odpowiedzi otworzy, a potem kolejne 5 na wysłanie wiadomości, a do cierpliwych nie należe, więc nie zawsze chce mi się tyle czekać :diabloti: