[quote name='drzalka']Niewiem dlaczego ale moj kolega ktory foci canonem 400d odradzal mi nikonad80 bo stary :/ [/QUOTE]
:roflt: [COLOR="PaleTurquoise"]...[/COLOR]
[quote name='SZPiLKA23'](...) oraz portret pieska, który zdobędzie 1 miejsce wykonany przez betty labrador :)[/QUOTE]
Dla takiej nagrody - warto :diabloti: :cool3:
[CENTER]Kaja
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/Untitled-1-2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn85/sabotazystka/Kaja_03.jpg[/IMG]
[IMG]http://i28.tinypic.com/30s9cvo.jpg[/IMG][/CENTER]
Może być?
[url]http://images32.fotosik.pl/206/986f0121be6062e6.jpg[/url]
A co to? :hmmmm:
[url]http://images32.fotosik.pl/206/13da7d066fe559ac.jpg[/url]
Dosypujesz jej coś do jedzenia? :diabloti: Chyba mi nie powiesz, że taką klate można mieć od samego biegania za piłką :cool3:
Posiada ktoś [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=1044"]taką[/URL] piłke? Lub ewentualnie [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=1042"]taką[/URL]?
[quote name='smallpati']Nie już nie, tak z ciekawości chciałam podliczyć tylko ;)[/QUOTE]
To całe szczęście ;) Mi wyszła oczywiście niedowaga :diabloti:
:glaszcze:
[quote name='smallpati']Mi jakoś dziwnie wyszedł ten wskaźnik to chyba źle wyliczyłam,aaa mam to gdzieś :evil_lol:[/QUOTE]
Ciągle jesteś na diecie? :diabloti:
Tutaj możesz sobie policzyć BMI :cool3:
[url]http://www.zdrowydzien.info/index-kalkulator.html[/url]