[quote name='Mada:)']Właśnie w tym tkwi problem, że niebardzo :(
spróbuję coś wykombinować, ale nie obiecuję, zawsze miałam problem, z dodaniem zdjecia do ogłoszenia :(
[B]Kolejne stronki:[/B]
[URL]http://serwis.atena.vip.interia.pl/[/URL]
[URL]http://anonse.kazimierzdolny.pl/[/URL]
[URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL]
[URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/[/URL]
To tyle, jak na ten moment. Jutro postaram się sprawdzić gdzie znajduje się problem związany z tym, że nie mogę dodać zdjęcia. Ewentualnie, gdy rozwiążę ten kłopot, wkleję zdjątka do ogłoszeń, które dziś dodałam ;)
Pozdrawiam Was !!![/QUOTE]
Mada, mi się wydaje, że są dwie opcje -albo trzeba podać adres zdjęcia z internetu, albo załadować z własnego komputera.
Jeśli z internetu, to klikasz na zdjęcie w wątku prawym przyciskiem myszy i we właściwościach masz adres, który kopiujesz. A jeśli z komputera, to trzeba najpierw skopiować zdjęcia z watku do własnego kompa i potem je "wciągnąć" z powrotem do ogłoszenia.
Czy mam rację? Nie jestem specjalistą, ale tak mi się intuicyjnie wydaje.
Czy ktoś mógłby poradzić?