[quote name='GoniaP']Zdjęć mam multum. Komu wysłać? Ja niestety umiem obsługiwać tylko miau...[/QUOTE]
Fotosik albo imageshack działają na tej samej zasadzie - ładujesz zdjęcia z kompa.
Ja , kureczka, nie mogę - w ogóle nie powinnam teraz wchodzic na dogo i się rozpraszać, bo za dwa tygodnie składam doktorat, a jestem w proszku!!!! Ale wchodzę i podbijam, bo to kilka sekund, ale więcej naprawdę nie mogę.
Prosimy o pomoc!