-
Posts
1370 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blue.berry
-
Malibu wiesz ze jestes WIELKA!!!! majac tak wiele na glowie, klopoty i wogole dalas z siebie tyle aby znalezc temu psu nowy dom. dla Ciebie wielkie uklony i podziekowania. a za Basa i jego nowe kolezanki nadal mocno trzymam kciuki
-
mocno trzymamy za to kciuki !
-
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
blue.berry replied to Neris's topic in Już w nowym domu
co do odbierania psa z klinki - kiedys mozna bylo umiowic sie na kazda godzine - ja moja Mange odbieralam o 21 wieczorem (czyli juz po zamknieciu kliniki) - z tym ze musial wiedziec o tym lekarz ktory wtedy mial dyzur. jak sie ich przycisne to umowia sie tak jak wlascicelowi psa pasuje a nie tak jak pasuje im. z tym ze trzeba dopilnowac aby byly przygotowane wypis psa, informacje o leczeniu i rachunek. bo jak sie ie dopilnuje to sami z siebie nie przygotuja i potem musisz chodzic i o to prosic. co do rachunku - Polo jest na klinicie przez ktras z Fundacji? dobrze byloby sprawdzic dokladnie co zlozylo sie na taka kwote - Ewa od Faldki wlasnie odebrala rachunke za pobyt Faldki w klinice - tez ok 3000 pln - a wtym rachunku niezle sa kwiatki - pobyt policzony bez znizki - kwota za podanie zastrzyku za kazdym razem inna (od 9 do 30 pln), policzona specjalsityczna karma ktorej Faldka nie dostawala i podawanie ktorej nie bylo potrzeby. itd. kiedys klinika sggw byla miejscem gdzie psom wracano zycie, zdrowie. gdzie zostawiajac psa wiedziales ze jest pod najlepsza opieka. dzisiaj mam wrazenie ze jedyny + tego miejsca to to ze pies jest w ceplym kennelu i ma co jesc. z tym ze koszt tego "luksusu" jest zbyt wygorowany. -
Baster- już nie szuka domu - ma dom u doddy :)
blue.berry replied to Gosia>>>'s topic in Już w nowym domu
oj Baster rzczeywiscie odzyl. a co najwazniejsze przytyl i siersciucha mu sie swieci. chyba dobrze mu w tym hotelu co? a jak sie skonczyl temat ylych wlascicieli Bastera? wziasc go jak widze nie wzieli ale mieli jakies pieniadze na niego dac i co? wywiazali sie z obietnicy? -
najnowsze informacje ze strony emira: [FONT=Comic Sans MS]DUDI - stan zapalny oczu oraz ropowica łap utrzymują się w dalszym ciągu; zostało zmienione leczenie; Dudi nabiera ciała ; niestety nie jest przyjazny i musieliśmy zabrać z jego boksu Dobrusię i Reszkę ponieważ je atakował; chętnie wychodzi na spacer na duży ogród - ale spaceruje sam; bardzo lubi opodstawiać się pod wodę tryskającą ze spryskiacza ogrodowego. [/FONT] http://fundacja-emir.org/aktualnosci/dudi.htm
-
tiaaa, ja wiedzialam ze sie to tak skonczy i doddy nie odda nikomu Mamby :eviltong:
-
tutaj wisza plakat [URL=http://img171.imageshack.us/my.php?image=basplakattm9.jpg][img]http://img171.imageshack.us/img171/795/basplakattm9.th.jpg[/img][/URL] i ulotka [URL=http://img171.imageshack.us/my.php?image=basulotkaou3.jpg][img]http://img171.imageshack.us/img171/4805/basulotkaou3.th.jpg[/img][/URL]
-
mysle ze ten tekst jest jak najbardziej ok. [COLOR=black]"JEST PIĘKNY I BARDZO SMUTNY. Jego wlasciciel zmarł i 5-letni BAS został sam na swiecie. Szukamy dla niego dobrego domu."[/COLOR] tyle na banner w zupelnoc wystarczy. co do linkowania - mnie bez roznicy czy dodgo czy ddb. nie wiem czy na ddb nie ma przypadkiem wiecej zdjec. na dogo ten temat jest bardziej "czysty. na ddb jest troche wtretow w temacie Basa.
-
Bokserka Łyżeczka z Łodzi już w nowym domu!
blue.berry replied to Ania_Mor's topic in Już w nowym domu
Nana jest przepiekna :)) i te cudne oczka i umaszczenie :) przytuliliscie do serca niezlą pieknote:) -
Patrycja - jesli masz kogos kto zrobi banner to ew popros bo ja w jakims niedoczasie jestem i jeszcze w formie slabej. ja postaram sie zrobic tak czy iaczej jakies ulotki/plakat. ale to na jutro najwczesniej. przepraszam najmocniej.
-
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
blue.berry replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='solito']Czy nikt z Dogomaniaków nie ma tam wstępu?![/quote] na odzial zakazny nikt nie ma wstepu - jedynie osoba pod opieka ktorej pozostaje pies (czyli ta wpisana na karte) lub osoba wczesniej uzgodniona. w tym momencie na klinicie jest problem z wejsciem na zwykly kennel a co dopiero na zakazny :( -
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
blue.berry replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
oj to dobrze bo chłopak tyle sie naczekał :( bardzo bardzo sie cieszę. -
Benio Pitt - WRESZCIE MA SWÓJ DOMEK!!!!!!
blue.berry replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no i co tam u Benia?? juz w nowym domu? czy nadal transportu brak? -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
blue.berry replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
moja Manga ma taką ringówke - pol łancuszka, pol meterialowego paska - ale nieststy te pol lancuszka strasznie brudzi. cala szyje ma szarą:( zstanwialam sie czy czyms nie mozna metalu pokryc (jakis lakier albo inny metal?) zeby wlasnie przestlo brudzic? setnie sie ubawilam tym gończym irlandzkim:) podobienstwo idealne. moze Wy macie jakims cudem uchowany jednyny egzemplarz na swiecie? i jestescie bardzo bogatymi ludzmi aktualnie? -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
blue.berry replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
ZABÓJCA JEŻY!!! :cool3: :cool3: :cool3: -
jesli ta osoba zapewnilaby Faldce podstawowa opieke (ktorej nie chca jej zapewnic w klinice) czyli 3 razy dziennie zakraplanie oczu, zastrzyki, podawanie lekarstw no i oczywiscie spacer i karmienie. i jesli nie mialalaby problemu ze to "straszny mastif" tylko widziala w Faldce psa ktoremu z cierpliowscia trzeba pomagac to jak najbardziej!!! a koszty - jakos wspolnie damy rade. poza tym w klinicie to tyle kosztuje ze pewnie taki hotel byly i tak tanszy.
-
ha! juz nie musisz nigdzie isc babo jedna Mamba juz jest w Metamorfozach:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924&page=175[/URL] andzia o to zadbala:)
-
eno dawaj ją do Metamorfoz. bo jak nie to ja to zrobie i wtedy narazisz mnie na atak stada wscieklych pitbulli:)
-
AniaB - masz mozliwosc dania Brandzie na sprobowanie karmy Acana? bo to taka karma ktora jedza nawet najwieksze niejadki (np moj rudy). parowki mozn abardzo drobno kroic, wrecz mielic, i dokladnie mieszac z karma tak by masa oblepiala grudki - wtedy karma przechodzi zapachem parowek i pies sie decyduje na jedzenie. choc nie zawsze :)
-
no zdecydowanie Gwiazda :) jest przepiken ai tak niesamowicie sie blyszczy jej czarna siersciucha:) czy Mamba zostala juz pokazana w Metamorfozach?
-
emir napisał: "[FONT=Comic Sans MS]Jesteśmy bezsilni - nic więcej dla niej zrobić nie możemy"[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial][SIZE=2]Emir -[/FONT] [FONT=Arial]to co robisz dla tej sunie jest i tak niesamowite. dzieki Tobie, dzieki Wam, ta sunia zyje teraz w spokoju, nie jest glodna, bita, wycienczona. to co teraz spotyka ja ze strony czlowieka to glaskanie, przytulenie, cieple, spokojne slowa. nawet jesli Abra sie podda i nas opusci to wszyscy bedziemy mieli ta swiadomosc ze swoje ostatnie dni przezyje otoczona miloscia i opieka.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] i za to skladam fundacji Emir wielkie, wielkie podziekowania