Jump to content
Dogomania

blue.berry

Members
  • Posts

    1370
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blue.berry

  1. słusznie. przeciez Malutka jest po powaznej operacji. niech zdrowieje w klinice pod wasza opieka. a panu jak zalezy to poczeka. to dobry sprawdzian. trzymam kciuki i mysle ciepło
  2. to nieprawda... Abra dostala od Was wielka pomoc i wielkie serce. przeciez jest terazz otoczona miloscia i opieka. Ma Cebie krystyno i wspaniałym ludzi dookoła. i psich przyjaciól. jesli sa to jej ostatnie dni, to sa spokojne i dobre. a to przeciez jest tak bardzo wazne. ze przywrociliscie jej wiare w ludzi. bo przeciez dac szanse psu, ktory tej szany nie ma, to naprawde wielki gest i wielkie uczucie. dziekuje za to co robisz, co robicie. o Abruni mysle cieplo codzienne. i oby to codziennie trwalo jak najdluzej.
  3. oj jaka biedna wygolona noga :( no i szew rzeczywiscie wielki (choc ja przyzwyczajona bo moj rudy miał jeszcze wieksze) no nic - teraz moze (i musi) byc tylko lepiej.
  4. czyli duzo sie działo w bokserzym świecie :) super ze Togo juz w nowym domu a i Fidel za chwile w nim bedzie. a co sie dzieje z plucami Toro? (Dharma - to ja juz sie nie pcham :) z tym ze mozecie pamietac ze jakby co to ja zawsze jestem chetna aby odwiedzic, cos dowiezc, porobic zdjecia (jakby nikt inny nie mogl) to wtedy tylko dajcie znac.)
  5. hihih pamietam Jezynkę z kliniki. jaka to rozrabiara. biegała po całym szpitalu i wszytskich zaczepiała. no i faktycznie - pelna uroku dziewczynka. fajnie ze znalazla swoje miejsce na ziemi.
  6. oj jak dobrze ze wiadomosci takie dobre :) dzielna Malutka - teraz juz bedzie musiało byc dobrze! czy cos jest potrzebne - jakies legowisko, kocyk? jesli cos byloby potrzebne to ja moge kupic i przywiesc dla Malutkiej. serdeczne usciski dla wszystkich dobrych Serc opiekujacych sie Mi. Dharma - jakbyscie potrzebowały zdjecia MM (lub innych waszych podopiecznych na klinice) to ja bardzo chetnie, o ile da sie to zaatwic na klinice - nie dostalam od Was odpowiedzi w tym temacie.
  7. oj pamietam Gonia jak walczyliscie o Pikusie. to naprawde cud ze ona wyzdrowiała.
  8. fakt, to prawda - pawik daje ulge. psica moich przyjaciol po operacji tez dopiro jak poszedl pawik poczula sie lepiej. pozdrowienia dla calej Waszej cudownej rodziny
  9. Dharma jakbys tylko cos wiedziała, jak operacja, jak zdrowie Malutkiej to daj znak. cały dzien bede myslec to Mi i trzymac kciuki.
  10. nie pociesze Was niestety. jakis czas temu jechalismy na trasie Bialowieza-Warszawa. w jednej z miejscowosci na naszych oczach samochod jadacy z naprzeciwka potracil na ulicy pieska. celowo, bo przyspieszyl zamiast zwolnic. zatrzymalismy sie zeby pieskowi pomoc, jak zabieralismy go z ulicy na chodnik, samochod zawrocil zeby chyba dokonczyc dziela :( wiec moj TZ wyrwal sie w ich kierunku i kolesie nawiali. ja zostalam z psem na chodniku a moj TZ pojechal szukac weta. w miedzyczasie napatoczyl sie patrol policji, panowi byli mili (opatrzyli mi reke, bo piesek z bolu mnie pogryzl) ale nie mogli zrozumiec, ze zatrzymalismy sie aby ratowac jakiegos potraconego psa. i na wszelki wypadek spisali mnie. w miedzyczasie moj TZ (chyba sila i grozba) przywiozl miejscowego weterynarza. ktory wogole nie palil sie do pomocy. ale poniewaz pies mnie pogryzl (w sumie wyszlo ze na szczescie) i byla przy tym policja, musial pieskowi dac zastrzyk przecibolowy i zabrac go do siebie do gabinetu (i roztoczyc nad nim opieke). niestety jak pozniej sie dowiedzialam piesek zdechl. tylke tylko ze nie na srodku ulicy ale gdzies w gabinecie, bez bolu i przy swojej pani ktora sie odnalazla. nikt nie chcial pomoc i nikt nie usilowal nawet zrozumiec dlaczego my chcemy pomoc:( swiat jest paskudny. ot co...
  11. nieodmiennie uroda Majo mnnie powala. i te mądre oczy. i kochana paszcza :) a jakie Majo ma piękne futro, blyszczy sie niesamowicie. no i figura, nic dodac nic ujac. dziekujemy za taka sesje zdjeciowa :) i za pieknego, szczesliwego Majo :)
  12. trzymamy kciuki, ciepło myślimy, całym sercem kochamy. Dharma - to ja czekam na info. jakby co to jutro mogę byc na klinice tak kolo 17.00
  13. Brenda jest przepiękna czekoladką. i rzeczywiscie w rożowym jej bardzo dobrze. super ze wszystko przebieglo pomyslnie. a ze pawik na chodniczek... no rany julek. kazdemu moze sie zdazyc :)) wielkie brawa dla Was - dzisiaj Brenda to naprawde inny pies i jak pieknie sie jje blyszyczy siersiucha :) serdecznie pozdrawiam
  14. potrzebuje sie skontaktowac z osoba pod opieka (prawna) ktorej sa boksery w klinice na sggw. ktos pomoze?
  15. dzisiaj byłam przez chwile na klinice. Mała Mi jest przepiekna. I tak bardzo garnie sie do ludzi. cala bokserza paczka dostała odemnie pudło ciastek. niestety nie mam zdjec, bo jako wolontariuszce Emira wolno mi robic zdjecia tylko emirowym psom :) :) Mała Mi raczej nie bedzie dzis miała operacji, ani tez chyba jutro (bo mogłam ja nakarmic). wiec trzymanie kciuków jeszcze nie teraz. pozdrawiam
  16. oj wiem wiem, obiecałam wizyte i nie dotrzymalam slowa :( ale troche mialam roboty przy tej naszej przygarnietej bordożce. ona po operacji lapy jest i generlanie trzeba ją bylo troche podleczyc. ale obiecuje ze sie niedlugo wybiore z wizyta do Was :)
  17. Bokserkowy - u mangi charakter bardzo fajny - taka baba z charakterem choc ceka nas duzo pracy bo ona niczego nie nauczona, zadnych komend, chodzenia na smyczy czy w kagancu. ale bardzo madra dziweczynka - blyskawicznie sie uczy wszystkiego. i bardzo chetnie sypia w lozku:) Rybc!a - ogon taki bo albo od urodzenia juz byl taki zdefrmowany (czasem sie to zdaza) albo polamany. tego nie wiemy. oktawia6 - czekalam kiedy pokazecie Ligolka. :multi: on biedaczek tez tyle przeszedl. a teraz jakiego ma slicznego Aniołka obok siebie :) eh uwielbiam ten watek :loveu:
  18. u nas zmiany mało widoczne, bo Manga nie siedziała długo w schronisku a wszystkiej jej choroby i problemy nie byly widoczne tak na pierwszy rzut oka (powazna dysplazja łokci, problemy z oczami itd) tutaj zdjecie ze schroniska [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img476.imageshack.us/img476/2726/384643f95e1d3888wl9.jpg[/IMG][/URL] tutaj w drodze ze schroniska do warszawy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3058/87689944a89c9a93mw4.jpg[/IMG][/URL] a tutaj juz w nowym domku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3188/loziska20070504a5bp6fy6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/120/200705033mc1sd9.jpg[/IMG][/URL]
  19. odemnie na Malutką Mi 50 pln. na razie tylko tyle, ale za moment może uda się jeszcze coś dorzucic. dziewczyny - czy znany jest juz termin operacji?
  20. EMIR skad ty bierzesz takie cudowne domy? bardzo bardzo sie ciesze ze Medar ma swoj raj na ziemi. za to złe zycie, za bół i cierpienie.
  21. mojemu psu jakis czas temu bradzo strzelało/strzykało przy chodzeniu w biodrze. okazalo sie ze bylo to z powodu ( i tutaj cytuje z pamieci i nie biore odpowiedzialnosci : ) malej ilosci mazi w torebkce stawowej. pies dostal zastrzyk bezposrednio do stawu (o ile pamietam byl to hyalgan ale nie dam glowy) i przeszlo jak reka odjął.
  22. ta druga operacja to artroskopia tutaj mozna o tym poczytac [URL]http://www.artroskopia-wet.com/index.php[/URL]
  23. zmiany czarnych Kudłaczy Laluny niesamowite !!!!! Sylwia - Nusia przepiękna była. napewno przez te ostatnie 3 lata byla bardzo szczesliwa i Wy rowniez
  24. po operacji pies absolutnie nie moze zeskakiwac. to pierwszy i najwazniejszy zakaz. powinien tez przez 4-6 tygodniu chodzic wylacznie na smyczy bez mozliwosci biegania, gwaltownych zrywow i harcow.
  25. niestety u Dudiego jest tak sobie. przeklejam informacje ze strony EMIR: 27.06.07: DUDI - pieknieje, nabiera ciała; juz nie sterczą mu żebra; niestety mimo antybiotyku choroba nie cofa się. Będzie miał robiony test, aby znależć lek, który być może zlikwiduje ropowicę. Następnie czeka go operacja oczu.Jego adopcja w tym stanie jest problematyczna. Koszty jego leczenia są bardzo wysokie ( tylko r-k za dotychczasowe leczenie w klinice SGGW wynosi 3.012,29) jak widac sporo jeszcze trzeba i nakladu sil i srodkow aby Dudi wrocil do zdrowia. czy pamietamy jeszcze o tym zeby mu pomoc?
×
×
  • Create New...