Nie wiem czy te zdjecia juz wstawialam ale trudno... Nie chce mi sie patrzec :eviltong::eviltong:
Biegne juz, nie musisz powtarzac!! :shake:
[IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1176/p1010203lz6.jpg[/IMG]
Gryze krolika :diabloti:
[IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5802/gfgnv0.jpg[/IMG]
Dawaj tego chrupka... :diabloti:
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6776/p1010222og2.jpg[/IMG]