Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. A to Lord, nie zachował sie jak lord, tylko jak prostak.:evil_lol: Lordziku, musisz być grzeczny:lol::eviltong:
  2. Dzisiaj miałam kontakt z Lordem. Super pies! A jaki wpatrzony w Anię. Zostałam z nim przed dworcem, gdy Ania poszła kupować bilet. Szczekał za nią i nie chciał spacerować. Na dworcu spotkałyśmy Asię, dziewczynę z mojej klasy. Asia jedzie w tym samym kierunku, obiecała pomóc Ani. Cieszę się że Lordzik będzie miał swój domek. Zasługuje na to!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:JESTEŚCIE WSPANIALI:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Suuuuper!!!!:multi::multi::multi:
  4. A gdzie spędzi noc Lord? W Opolu będzie przecież w piątek?
  5. Pomocy!!! Już taki niewielki odcinek został!!! Lord może spędzić święta w nowym domku!!!!Może płatny transport?????
  6. Możliwe, możliwe. Jagoda ma rację!
  7. Napisałam,że kasę dam, ale wyjaśnię co to za kasa. Moja klasa zrobiła akcje charytatywną na rzecz psiaków.Zebrali 317 zł( cudowne dzieciaki) Schron nie chce przyjąć naszej pomocy. Opowiedziałam im o Lordzie i Torro. Powiedzieli ,że można na ich transport przeznaczyć te pieniądze. Jak patrzę na swoją klasę i Anię, to widzę, że nasz młodzież jest wspaniała.k
  8. Rozmawiałam z Anią.Kasę na bilet dam. Tylko teraz jest problem jak przewieźć Lorda z Poznania do Milicza.
  9. Jesteście wspaniali!!!!!!!! Jestem pod wrazeniem ! Przywracacie wiarę w Ludzi! Brawo dla Dody i Volta (Ich znam z owczarka).Super młodzi Ludzie. Brawa dla Was wszystkich. Włodku i Edytko , wracajcie do swoich Przyjaciół.
  10. SUUUUUPER!!!! A co z transportem?
  11. Lordzik,żeby się udało.
  12. Już puściłam przelew. Niestety inaczej nie mogę pomóc. Oczywiście cały czas myślimy o Włodku i Edytce.
  13. Warto sprawdzić ten dom. Może jest dobry. Ludzie czasami tak nieprecyzyjnie się wypowiadają. Jak przygarnęliśmy Reksa, o naturze wędrownika( przed kastracją) to mój mąż zbudował piekną budę(śmieje sie teraz,że sam w niej zamieszka) i kupił linkę( lepiej brzmi niż łańcuch) żeby wiązać Reksa przy budzie na czas, jak będziemy w pracy. Linka jest, buda jest a Reks z Kora wylegują się na tapczanie. Więc może ten domek jest dobry? A czy bierzecie pod uwagę jakiś płatny transport?
  14. Śliczna ,szczęśliwa panienka! A co z łapką? Jest sprawna?
  15. Nie wszystkich radnych. Reszta radnych milczy bo sie boja władzy i tak im wygodniej. Sami pracują w jednostkach podległych gminie lub maja współmałżonków tam pracujących! A ja jestem winna wszystkiemu,że psy są w schronisku,że bieda jest w gminie.Przeze mnie TERAZ nikt nie chce adoptować psów ze schronu. A adopcje prowadzi pani z gazety!!!!!!! i NIE MA W SCHRONIE ŻADNEJ WOLONTARIUSZKI!!!!!!!!
  16. Edytko, potrafisz poprawić humor:loveu::lol::evil_lol:
  17. Nie widzę problemu, tylko czy wet wystawi pokwitowanie? Wiesz chodzi o to, żebym miała jakieś poświadczenie, gdyby robiono mi koło d.... . Nie musi być napisane,że to dotyczy psa ze schronu. A tak żeby Was rozbawić, cytuje jednego z radnych : Niektórym pieskom jest tak dobrze w schronisku,że uciekają ze swych nowych domów i wracają do schroniska:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Koniec cytatu.
  18. Jak przestanie bolec mnie głowa, to napiszę jak ,, pieski mają się dobrze w schronisku!
  19. Edytki, zdrowiej:loveu::loveu::loveu: Beatka,trzymaj się.
  20. Widzę,że czeka mnie ciężka praca. Kora nie patrzy wcale na nas. Nie umie się niczym bawić, ani patyczek, ani piłka ją nie interesuje. Jedynie czasami reaguje na jedzenie. Ale jak nie dostanie od razu to rezygnuje. Ale.... woli być w domu niż na dworze. Tylko, czy z naszego powodu, czy z powodu kota... Będę próbowała postępować wg Twoich rad, ale widzę,że nie obedzie się bez DOBREGO SZKOLENIOWCA!
  21. Dzięki, mam nadzieję,że też uda sie nam z Korą. Ona czasami przypomina autystyczne dziecko!
×
×
  • Create New...