-
Posts
2704 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wapiszon
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
A to Lord, nie zachował sie jak lord, tylko jak prostak.:evil_lol: Lordziku, musisz być grzeczny:lol::eviltong: -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam kontakt z Lordem. Super pies! A jaki wpatrzony w Anię. Zostałam z nim przed dworcem, gdy Ania poszła kupować bilet. Szczekał za nią i nie chciał spacerować. Na dworcu spotkałyśmy Asię, dziewczynę z mojej klasy. Asia jedzie w tym samym kierunku, obiecała pomóc Ani. Cieszę się że Lordzik będzie miał swój domek. Zasługuje na to!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:JESTEŚCIE WSPANIALI:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Suuuuper!!!!:multi::multi::multi: -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
A gdzie spędzi noc Lord? W Opolu będzie przecież w piątek? -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Pomocy!!! Już taki niewielki odcinek został!!! Lord może spędzić święta w nowym domku!!!!Może płatny transport????? -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Możliwe, możliwe. Jagoda ma rację! -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Napisałam,że kasę dam, ale wyjaśnię co to za kasa. Moja klasa zrobiła akcje charytatywną na rzecz psiaków.Zebrali 317 zł( cudowne dzieciaki) Schron nie chce przyjąć naszej pomocy. Opowiedziałam im o Lordzie i Torro. Powiedzieli ,że można na ich transport przeznaczyć te pieniądze. Jak patrzę na swoją klasę i Anię, to widzę, że nasz młodzież jest wspaniała.k -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Anią.Kasę na bilet dam. Tylko teraz jest problem jak przewieźć Lorda z Poznania do Milicza. -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
SUUUUUPER!!!! A co z transportem? -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Lordzik,żeby się udało. -
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
wapiszon replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Warto sprawdzić ten dom. Może jest dobry. Ludzie czasami tak nieprecyzyjnie się wypowiadają. Jak przygarnęliśmy Reksa, o naturze wędrownika( przed kastracją) to mój mąż zbudował piekną budę(śmieje sie teraz,że sam w niej zamieszka) i kupił linkę( lepiej brzmi niż łańcuch) żeby wiązać Reksa przy budzie na czas, jak będziemy w pracy. Linka jest, buda jest a Reks z Kora wylegują się na tapczanie. Więc może ten domek jest dobry? A czy bierzecie pod uwagę jakiś płatny transport? -
" Sztuka latania " :( 3 miesieczna oneczka JUZ W SWOIM DOMU !!!!
wapiszon replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Śliczna ,szczęśliwa panienka! A co z łapką? Jest sprawna? -
Nie wszystkich radnych. Reszta radnych milczy bo sie boja władzy i tak im wygodniej. Sami pracują w jednostkach podległych gminie lub maja współmałżonków tam pracujących! A ja jestem winna wszystkiemu,że psy są w schronisku,że bieda jest w gminie.Przeze mnie TERAZ nikt nie chce adoptować psów ze schronu. A adopcje prowadzi pani z gazety!!!!!!! i NIE MA W SCHRONIE ŻADNEJ WOLONTARIUSZKI!!!!!!!!
-
Nie widzę problemu, tylko czy wet wystawi pokwitowanie? Wiesz chodzi o to, żebym miała jakieś poświadczenie, gdyby robiono mi koło d.... . Nie musi być napisane,że to dotyczy psa ze schronu. A tak żeby Was rozbawić, cytuje jednego z radnych : Niektórym pieskom jest tak dobrze w schronisku,że uciekają ze swych nowych domów i wracają do schroniska:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Koniec cytatu.
-
Kora już bezpieczna we własnym domu!!! Peter Beny - dziękujemy!!!
wapiszon replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Widzę,że czeka mnie ciężka praca. Kora nie patrzy wcale na nas. Nie umie się niczym bawić, ani patyczek, ani piłka ją nie interesuje. Jedynie czasami reaguje na jedzenie. Ale jak nie dostanie od razu to rezygnuje. Ale.... woli być w domu niż na dworze. Tylko, czy z naszego powodu, czy z powodu kota... Będę próbowała postępować wg Twoich rad, ale widzę,że nie obedzie się bez DOBREGO SZKOLENIOWCA! -
Kora już bezpieczna we własnym domu!!! Peter Beny - dziękujemy!!!
wapiszon replied to akucha's topic in Już w nowym domu
Dzięki, mam nadzieję,że też uda sie nam z Korą. Ona czasami przypomina autystyczne dziecko!