ZuziaM ma racje bierze naszego Lordzika na tymczas ale moze jesli na prawde nikt do tej pory nie zechce Gerdy to pomyslcie nad jej oferta zawsze to dla niej lepiej niz siedziec w schronie
Zdjatka sliczne i w ogole normlanie Doda vel Saba trfaiła wpsaniale widac;)
Na pewno jej u Ciebie dobrze;) a z twoimi zcworonogmai zdazy sie jeszcze zapoznac i sie zaakceptuja zobaczysz;)
Dimuś w sobotę pojdziemy sobie na dluuuuuuuuugi spacerek i znowu jesli bedziesz chciał to pobiegasz bez smyczy ;) po lesie lub po brzegu rzeki;)
a teraz moj kochany hop do góry!! PO nowy domek:p Cioteczka o Tobie pamieta:loveu:
Dimek kotki bardzo lubi ganiac:eviltong:jak prawie kazdy pies
po za tym Dimek na arzie dzieci nie odwiedza ale nie dlugo chyba zacznie Ania juz pisała czytaj uwaznie
Dimus hopaj!! Nati Cie podnosi:loveu:
Stesknilam sie za Tobą:loveu:
ZuziuM prosimy wtedy Lordzik miał by towarzystwo a Dior nie wył by z tęskonty z Lordem Dior na prawde nie sprawia klopotow dowodem jest jego malutenki rozmiar....
Prosimy w imieniu chłopaków