mielismy podobny pzrypadek pzryszla babcia i oddala suczke boona jej sika w domu a ona w wtorek ma wesele syna
a suczka miala ropomacicze wystarczylo ja wystarylizowac i usnac guzy sutkow i byla zdrowa nie stety tak tesknila ze uciekla ze schroniska prosto do starego domu i nastepnego dnia babcia pzryszla sunia podpisac umowe adopcyjna ale samo to ze ja oddala bo miala wesele:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
Oby Kama znalazla sybciutko domek
Kama hoop!!