Hmmm co do chociazby tymczasu ZuziaM bedzie miala tymczasy nie mozna mowic ze to zle lepsze niz spedzanie zycia w schronie
Tak wiec skontaktujcie sie z nia czy ma jeszcze wolne miejsce u siebie na jednego psa i czy to moglby byc Slepaczek:)
[quote name='GoniaP']Dimku, błagam wypatrz wreszcie tego Twojego czlowieka, co Cię już nigdy nie opuści!!! Gdyby nie moj agresor, byłbys już dawno u mnie - przysięgam![/quote]
Taak gdby niemoi rodzice...
No pewnie ze to ważne w koncu nasza łaciata krówka znalazła swoje pastwisko:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
i swoich kochajacych pasterzy:eviltong::eviltong::eviltong:
Pianka,
Masz jeszcze ajkeis watki ktore prowadzisz o psach chetnie jakis bede sledzic wyslij mi na pm linki oki??
to czekamy:)
ja dzis podjelam opieke rowniez nad slepym owczarkiem najgorsze ejst to ze ten co jest u ans nie ma nawet 5 latek a jest slepy:-(
Az mi go szkoda Taki na maksa zywy wszedzie go pełno:) a jaksmiesznie biega Dzisiaj nawet dwojka dziadkowz działek mnie o niego wypytywala w czasie spaceru a on grzecznie ich wachał:)
Podnosze Slepaczka
Co do tego boksu to sam nawet z odleglosci 5 m kiedy jest odpiety ze smyczy i ma otwarta furtke od kojca wbiega:) pije wode i jest gotowy znowu isc:lol: