[quote name='ewatr']to wychodzi mi na to , że nasz Dimek potrzebuje dogomaniaka :eviltong:
żeby to wszystko dobre w nim zauważył
bo on ani stary :angryy: ani zwyczajny nie jest :shake:[/quote]
Dokladnie Dimek to strasznie wyjatkowy piesek:D
NIe rozumiem nie ma dla niego nawet tymczasu???
w sobote bede w schronisku i zobacze jak chlopak sie czuje;):loveu: