-
Posts
1920 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Benia-b
-
Joy, 2 letni dog de Bordeaux - znalazł dom!
Benia-b replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']Nie rezygnuj. Nie zawsze jest tak jak z Joyem - patrz chociażby jamniora Pluto - i nie zawsze trafia się na taki beton.[/quote] Dokładnie-nie rezygnuj! ...a tacy ludzie zdarzają się coraz częściej i zaczynam się obawiac, że to nasza wina..paradoksalnie-ale tak jest, bo za szybko czasami działamy i ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że wyadoptowanie psa to nie kaszka z mleczkiem-bo za nich odwalana jest ta najcięzsza -najgorsza robota i kosztowna robota. Dokładnie w tej chwili przerabiamy podobny przypadek. Pan powiedział komus, że sunię na Paluch odda, więc do trzech godzin(łańcuszek powiadomień działa rewelacyjnie) juz wiedział, że jest osoba chętna...I jak doszło co do czego-nowa pańcia już do psa przyjechała się zapoznać(dośc sporo kilometrów)- kazali czekac tydzień na decyzję, czy jednak w ogóle będą oddawać, czy nie... -
[quote name='jaco-placo']Benia to o tej suni dzis przez telefon rozmawialiśmy.Zakręciłas sie?:loveu:[/quote] Wiem, że o tej, ale Agniesia o innej myslała...teraz to już się zakręciłam:evil_lol: ...a "rozmawialiśmy" to za duzo powiedziane:placz:-zasięg u mnie bedzie dokładnie za 16 dni:diabloti:-wtedy dopiero bedziemy mogli normalnie porozmawiać...
-
[quote name='Inez de Villaro']Mnie się zdaje, że Benia już o tym wie...[/quote] Nie wiem o tej-wiem o drugiej-ale tam własciciele sie mają zdecydowac do tygodnia, albo może już dziś podejmą decyzję (dom już na 99% jest), bo też jak dochodzi co do czego, to sie wycofują....
-
Dzięki Madallena za namiary-sytuacja opanowana;). Jak tylko sunia bedzie "u nas" załozymy jej wątek.
-
Bardzo prosze-daj mi namiar na [B]coronaaj[/B]! Jak sunia trafi na Paluch-bedzie po ptokach-nie wydadza nam jej ..
-
Do boju ciotki:diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubranka-dla-psow-cz-ii-dla-emilki-do-4-10-a-147518/#post13045896[/url]
-
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Benia-b replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja się bardziej cieszę, że mi ją oddałyście:loveu: Nie można jej nie kochać-bo ona kocha całą swoja malutką psią osobą:loveu: [URL="http://img23.imageshack.us/i/pict0097xc.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6290/pict0097xc.jpg[/IMG][/URL] -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Benia-b replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dokładnie:eviltong: Pilnuję jak oka w głowie-rozdzielam, wymieniam, zamieniam, ale choć jeden wypad musi być wspólny-bo energia ją roznosi:diabloti: -
Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)
Benia-b replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Majka doszła do wniosku, że najwyższa pora ujawnić wszystkie swoje choroby:roll: ...i ujawniła...przestając poruszać tylnymi łapkami. Po serii fotek już wszystko pod kontrolą i Majka wraca do poprzedniego stanu-czyli suni z ADHD. Mamy zwyrodnienia w kręgosłupie, i jedno biodro mocno dysplastyczne(maleńka główka i długaśna szyjka)-jesteśmy po drugim podaniu kwasu hialuronowego i aby chronic trzustkę i wątrobę wcinamy homeopaty. [URL="http://img257.imageshack.us/i/pict0006kk.jpg/"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/1983/pict0006kk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img2.imageshack.us/i/pict0025gx.jpg/"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/4200/pict0025gx.jpg[/IMG][/URL] -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Maksiu dalej bezdomny-ma mało czasu:shake: -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Pokochajcie mnie!! -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Maks się przypomina-może jedank czyjeś serducho podbije:loveu: -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jaki jestem malutki:loveu: -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Maksiu-pokaż się-może Cię ktoś wypatrzy.. -
Joy, 2 letni dog de Bordeaux - znalazł dom!
Benia-b replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Moja pamięc pojemna..acz krótka:evil_lol:...to Demi molestowana, w końcu przypomniała sobie, że była jeszcze jedna rodzina chętna na bordoga-jak zakończy swoje sprawy, może uda jej sie odszukać kontakt do tych ludzi. -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Nie ma odzewu:shake:-nikt nie chce malucha, a on taki sympatyczny!!! -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Prawdziwy kundelek królewski:loveu:-kto zechce małego arystokratę?? -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Nikt Cię nie chce:shake:, a Ty taki malutki i mało kłopotów bedziesz sprawiał... -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Mały szukaj domku-niech Cię wypatrzy jakas dobra dusza! -
Joy, 2 letni dog de Bordeaux - znalazł dom!
Benia-b replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Podesłałam Joya Demi-miała jakiś czas temu rodzine, która chciała zaadoptowac bordoga .(przy sprawie Agisa) Ludzie byli przewrażliwieni na punkcie chorego serducha , bo zeszły im dwa bordosie na serce i bardzo to przezyli... Może oni rozważą adopcję-ale wtedy na pewno włascicielka bedzie musiała zrobić badania serca przed adopcją. Tu jednak bylibyśmy pewni, że pies nawet jak niekastrowany, to nigdy nie bedzie krył. -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Z wiadomości od Malibu-czystośc utrzymuje, nawet jak łazi po domku, załatwiać się wychodzi na zewnątrz, do kota ma obojętny stosunek-widziała jak kot sasiadów obok niego przechodził i nie było spięcia, ludzi kocha,nie ma w nim grama agresjji, Malibu ma dwuletnią wnusię, żadnej krzywdy absolutnie jej nie robi, tylko niszczy, jak nikt nie widzi, wynosi zabawki wnuczki z domku i rozgryza w minutę. Nie jest dziamgotem-nie ujada bez powodu, tylko jak się coś dzieje-zostawał sam na działce jak jechali na zakupy i nie piszczał, nie szczekał.. Tyle udało mi się dowiedzieć. -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Maluch szuka domu!!! -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Województwa -wszystkie chyba.. -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Puchata kuleczka-malutki-do kochania-nikt go nie chce? -
Max kocha ludzi ale czy ktoś pokocha Maxa...Ma dom
Benia-b replied to haker11's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha maluszka??