Jump to content
Dogomania

CASIA&ttb

Members
  • Posts

    1079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by CASIA&ttb

  1. [quote name='Zuzka i shelciaki']Ja coś o tym cudnym bulu wiem :eviltong: To jest wnuczka bulla mojego ulubionego Drago :evil_lol: I córka Trojki, też naszej klubowej.[/quote] wydało się... :mad: fajnie szeltasy wyglądają w szerszych obrożach :loveu:
  2. [quote name='DorkaWD']Przydałby się jakiś "dosmaczacz" który wiąże się z suchym.[/quote] a delikatne zmoczenie letnia wodą suchego i później "dosmaczac" żeby lepiej się "wiązało" coś pomoże,na szczęście moje futra wcinają bezproblemowo suche bez dodatków ale łyzka serka waniliowego,kefiru czy tuńczyka jeszcze nikogo nie zabiła więc dodatki dostają od czasu do czasu niech też mają coś od życia ;)
  3. [B][COLOR=Blue]CZASOWA[/COLOR][/B] odpowiedz moja jest na poprzedniej stronie :eviltong: stoisko firmy LORD czyli między innymi FROGi mają i skórzane akcesoria od szelek po obroże smycze,ringówki ;)
  4. [quote name='wiq']mnie się ostatnio trafił konduktor śmiertelnie bojący się rudej :evil_lol: zazwyczaj są bardzo dobrze nastawieni do psów, a ten biedak chodził po ścianach ;)[/quote] zdarzają się tacy panikarze wśród konduktorów którzy swoim zachowanie nakręcają psa tylko... Figa jeździ w kagańcu bo nie lubi panów w mundurach :diabloti: ale jakoś nie marudzi w związku z tym(ma fizjologa)
  5. [quote name='Czasowa']O matko, będę musiała zobaczyć czy w Sopocie będą(8-9 sierpień, Tor wyścigów konnych). Mozna wiedzieć, na jakim stoisku kupiłaś? Chętnie wezmę, i smycz do kompletu.:oops:[/quote] stoisko firmy LORD czyli między innymi FROGi mają i skórzane akcesoria od szelek po obroże smycze,ringówki ;)
  6. [quote name='moon_light']polecam wrześniowy cac w wawie ;) Dzieki za info o bulkach...to miłość od pierwszego wejrzenia :loveu:, już sobie przypomniałam że kiedyś małą gdzień na dogo widziałam, i też serducho mocniej zabiło. I umaszczenie naj naj naj, białasy to nuda :lol:. ps. czy na takie paszcze są kagańce ? Nie to żebym chciała dręczyc nim psa,ale do autobusu itd raczej niezbędne , a moja wyobraznia 'nie ogarnia' takiej paszczo-klatki ..[/quote] są kaganki na bullowe ryła,my mamy dwa różne ale żadnego nie stosuję u małej choć jeżdżę z futrami dość dużo pociągami i komunikacją miejską;)
  7. [quote name='Darianna']Mała bullka prześliczna - jeszcze takiego umaszczenia nie widziałam... Planujecie kolejne wystawy? :)[/quote] umaszczenie jak najbardziej prawidłowe czyli tricolor :evil_lol: wystawy jak najbardziej ale na jesień dopiero ;)
  8. [url]http://img174.imageshack.us/img174/4215/ipiec03028.jpg[/url] niańka pierwsza klasa :loveu: co tam u Was słychać,walczycie dzielnie z kilogramami Sadzia :cool3:
  9. panienka w polskiej hodowli urodzona,mama import z Rosji(tatko mamy import z angli w hodowli w której mała się urodziła),tatko anglik całą piersią :diabloti: jest w polsce kilka hodowli mini :cool1: więcej o mini tu znaleźć można [url=http://www.bulldom.com]Bulldom kennel- Bari & Drago[/url] [url=http://www.bullwitmo.pl]Bullwitmo FCI - Bull Terrier Kennel[/url]
  10. [quote name='Sorata']hmm...obroże lupine to ja juz mam, ale zastanawiam się nad taką zaciąganą ;) Tylko obawiam się, że w tej obroży mój pies mógłby być tylko na smyczy. ;)[/quote] a dlaczego tylko na smyczy,kiedy jest dobrze wyregulowana nie spada przez głowe psu,zresztą moje futra na treningach agility w niej biegają
  11. [quote name='moon_light']bożeeeeeeee ten bull jest przecudny :loveu::loveu::loveu::loveu: (a ja rzadko wzdycham do obcych psów ;))[/quote] :evil_lol: jako że rogz mnie ceną odstrasza na wystawię w szczecinie nabyłam obróżkę z łańcuszkiem LORDa w zniewalającej cenie 10zł :cool1: sprawdza się wyśmienicie na brzydalu [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6942/dsc1197.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1914/dsc1200i.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Sorata']ma ktoś może obroże zaciąganą lupine? Jestem ciekawe jak one się sprawują w praktyce :eviltong:[/quote] w praktyce sprawuję się b.dobrze,nie są za miękkie ani za sztywne,porządnie wykonane a jak pies ma karczycho podobne do obwodu głowy to przy tej obroży nie wysunie łba z niej więc jest bezpiecznie;) u mnie sprawdza się na pitbullce i minibullu rewelacyjnie :lol: [IMG]http://i300.photobucket.com/albums/nn4/halfini/Wroclaw%20Agility/DSC_1081.jpg[/IMG]
  13. [SIZE=5][COLOR=DarkGreen][B]MAGNUM [/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1816/dsc1210.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/4629/dsc1190.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/2630/dsc1202.jpg[/IMG] brzydal i labek [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4729/dsc1376.jpg[/IMG]
  14. CASIA&ttb

    Cibau

    karmiłam przez 2miesiące CIBAU ale psy zaczęły pić takie ilości wody że odpuściłam... za dużo sodu za mało wilgotne jak dla mnie
  15. i nie tylko kotki ale pieski również dobrze leczy :evil_lol: od 3 lat moje stado kot(szt 1 ) psy (szt 3) prowadzi p.Puławski włącznie ze sterylką kotki i suki,a co najważniejsze ma rewelacyjne podejście do zwierząt!!
  16. [quote name='diabelkowa']Figa jest cuudowna [URL]http://img269.imageshack.us/img269/7604/dsc0370k.jpg[/URL] wreszcie was znalazlam bo tak to zawsze sie zachwycalam ddo avatarku ;)[/quote] zachwycać się można a jak nudzić się będziesz 5-6 września to wpadnij do Zbrosławic na Pit bull Show gdzie będziemy :cool3:
  17. [quote=Gosia>>>;12593141]wiecie może czy po zmianach acana sport ma nadal składniki chroniące stawy?[/quote] tak ma,glukozamine i chondroityne to na 100% i coś jeszcze ale wyrzuciłam już worek(karme do pojemnika wsypałam) jest lepsza od swojego poprzednika a psy moje szt 3 wyglądają i czują się rewelacyjnie :multi:
  18. no to waga "sportowa" piękna :D:D:D moje w sportowej wadzę mają 25kg pitka i 15kg mini bull (+/- 500g) więc troche zmodyfikować muszę dawkę :evil_lol: moje kulano też po 2 operacjach ale spisuję się wyśmienicie :crazyeye: Dzięki za radę
  19. Złośnica jaką dawkę stosujesz u psa i przez jaki okres,zastanawiam się czy nie zmienić Arthylu(na rozwalone kolano moje) ?! a przy okazji moje burki może by skorzystały bo póki co dostają arthrofos forte profilaktycznie ze względu na sporty uprawiane
  20. za głupote panowie zapłacili strata talerza,mają szczęscie że tylko to stracili bo jakbyś oberwała nim to pewnie małe "kuku" byś im zrobiła :eviltong:
  21. nie pływa niestety... zaopatrz się może w aporty pływające(tylko one dość delikatne :mad:) u mnie super zabawa ale prują się szybko
  22. Viola zrobiła małą niespodziankę [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7506/bandag.jpg[/IMG] Dziękujemy :loveu:
  23. [quote name='Apbt_sól']Siakies jakieś znajome paszcze na fotach :evil_lol::diabloti:[/quote] gdzie... gdzie... :crazyeye:
  24. Demoniasta [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/580/dsc0211k.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4826/dsc0081jvr.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2137/dsc0106u.jpg[/IMG] Figowa [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5469/dsc0388n.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5029/dsc0460l.jpg[/IMG]
  25. [quote name='GameBoy']już tyle rzeczy przy niej przerabiałam, że i z tym dam radę - dzięki :p[/quote] a dużo jeszcze przed Wami ;) i to chyba najlepszy okres posiadania psa kiedy się widzi zmiany i owoce swojej ciężkiej niekiedy "urazowej" pracy ze szczylem :loveu:
×
×
  • Create New...