[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Jesli ktos wezmie go do domu bede codzienie przychodzic i zabierac go na spacer (szkoda , ze nie moge go zabrac).[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkRed][B]:-(:-(:-( Patrzcie jaki on smutny!!! :-(:-(:-(
[IMG]http://images13.fotosik.pl/88/9dea0eb0d32cfaa0.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=4][COLOR=DeepSkyBlue][B]Przydało by sie zorganizowac jakiś koncert lub imprezę bum mogła Tuptusia zareklamowac.
Może jacyś ochotnicy??;)
[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[quote name='sara_rokitnica']właśnie też się o to boję :( ale przynajmniej już będziemy wiedzieć że się do kojca nie nadaje.............. :/[/quote]............................................................