[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63151"]SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza z tęsknotą czeka na kochający domek... :([/URL][/B]
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][I][B]Kiedyś był bardziej radosny, nie pozwól żeby schronisko odebrało mu tez nadzieje!!;)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]