Jestem zaszokowana widokiem tego psa, znałm go jak był w schronisku. Co za palant to zrobił, teraz jak bym go spotkała zrobiła bym mu to samo. Trawało by to krocej ale mowie wam bardziej by to odczuł. Tacy ludzie jak on powini przesc przez to samo, a potem kara smierci. W polsce naprawde trzeba zrobic coś z prawem bo takie sytuacje zdazaja sie , a tutaj jest jak w trzecim swiecie nikt sie tym nie interesuje.