[CENTER][B]Widze, że musze juz pieniadze kobinowac na wyjazd. ;)[/B]
[B]:evil_lol:Lufka bardzo teskni za Kaja, już nie możę doczekac sie spotkania.:diabloti:Ciekawe czy jakies pieski znów ucierpia ( oby nie :mad:)[/B]
[B]Olek jak moi rodzice nigdzie nie beda jechac to moge ci pomuc z Kaja. Zlot zapowiada się rewelacyjnie więc zabawa bedzie lepsza niz w zeszłym roku.:multi:[/B][/CENTER]