[CENTER][B][I]Przemyślałam to i będzie z nim mogła pracować, moja Pati powiedziała ze będzie mi pomagać w pracy z nim. Będę mogła z nim pracować 2 razy w tygodniu i oczywiście w każdy dzień jak znajdzie się jakiś wolny. Musze jeszcze pogadać z jakimś pracownikiem by pomagał mi go łapać i upinać na początku.[/I][/B][/CENTER]
[CENTER][I][B]Może macie jakieś wskazówki dla mnie :confused:[/B][/I][/CENTER]
[CENTER][I][B]Mam dużo problemów i spraw na głowie wszystko się poprzesuwała i chyba nawet odwiedziny u tuptusia będę musiała przenieść.[/B][/I] :-([/CENTER]
[CENTER][B][I]Tosia miała jechać do domu w Sobotę, ale kobieta to przełożyła bo była chora. Ma jechać jutro ale jak narazie nie mogę dodzwonić się do tej pani, spróbuje jeszcze jutro rano. :angryy:[/I][/B][/CENTER]