Jump to content
Dogomania

agastaffbull

Members
  • Posts

    488
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agastaffbull

  1. Revii, z lekkim opóźnieniem, ale bardzo serdecznie dziękuję Ci za fotorelację! Liczę na kolejne fotki z kolejnych wystaw! A co do komentarzy, to gust mamy niemal identyczny!:) Pozdrawiam serdecznie!
  2. [quote name='hun']Dzięki agastaffbull za uznanie.Ty też masz pięknego psa,szkoda tylko że mało był pokazywany. Tak masz rację "warto dla takich chwil hodowac jak BOG ZUZOLA. Cieszę się bardzo kiedy pies przezemnie stworzony przynosi radośc włascicielowi.Z ogromną przyjemnością patrzyłam na radośc Sebastiana,którą jest ciężko wyrazic słowami. To poprostu trzeba zobaczyc.I właśnie dla takich chwil warto " hodowac/tworzyc/,wystawiac i życ" Family Buldożer[/quote] Nic dodać, nic ująć! Nie ma piękniejszej chwili dla hodowcy, niż ta, kiedy jego wychowanek sięga po najwyższe laury! Jest to najwspanialsze ukoronowanie jakże ciężkiej pracy hodowlanej i wielu wyrzeczeń z nią związanych! Jeszcze raz wielkie brawa dla Pani Ewy i Seby, z życzeniami dalszych tak spektakularnych sukcesów! Co do mojego psa, to faktycznie jest dokładnie taki, o jakim marzyłam, eksterierowy strzał w 10-tkę, pies dokładnie w moim guście. Bardzo podobał się sędziom, zawsze podkreślali, że jest bardzo harmonijny i proporcjonalny i że ma piękną głowę. Niestety, jego wadą jest ewidentna niechęć do wystaw i jazdy samochodem. Biorąc pod uwagę jego dobro i komfort, które są dla mnie najwyższymi wartościami-zrezygnowałam z dalszych wystaw. Bardzo nad tym ubolewam, ale przedkładam dobrostan psa nad swoje ambicje, a pies jest naprawdę szczęśliwy z tego powodu:) Pani Ewo, pozdrawiam całą Waszą dwu i czworonożną Rodzinkę bardzo, bardzo gorąco i jak zawsze wiernie Wam kibicuję i trzymam z całej siły kciuki za kolejne udane mioty i sukcesy na ringach! 1000 buziaków i do miłego!
  3. Canaveral-Staff-wielgachne gratulacje, poszło Wam jak zwykle wspaniale! Cieszę się ogromnie z sukcesów Canaverali!!!!! Wielkie gratulacje i brawa również oczywiście dla mojej ukochanej Rodzinki Buldożerowej!!! Pani Ewo-dla takich chwil jak BOG Zuzola warto hodować i wystawiać i żyć, prawda? Gratuluję z całego serca, jesteście i będziecie dla mnie zawsze THE BEST!!!
  4. Sebo, brak mi słów!!! REWELACJA!!!! Ale zaszaleliście!!! Przyjmij moje najszczersze gratulacje! Jesteście niesamowici!!! Cieszę się niezwykle razem z Wami, to sukces, o jakim marzy każdy wystawca!:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  5. Wiem, że zawsze ma się apetyt na więcej, ale jeszcze mnóstwo wystaw przed Wami! A 2.5 miesiąca różnicy w wieku może zadecydować o wygranej, to prawda! Ale spoko, następnym razem będzie złoto! Ja w Was wierzę!
  6. Brawo, brawo, brawo!!!! Super, super, super:):):) Wielkie gratulacje! A fotka Lindy i Shaque'a z trofeami jest rewelacyjna, pięknie się obłowiliście:)!
  7. OGROMNE gratulacje! Nawet nie wiesz, jak się cieszę, po prostu jestem z Was dumna! A psiak coraz piękniejszy! W pełni zgadzam się z opisem sędziego!
  8. O rany, ale super skojarzenie! Inbred na mojego ukochanego DURANGO!!! Sama chciałabym szczenię z tego skojarzenia! Trzymam kciuki za szczęśliwe przyjście maluchów na świat! A czy weźmiesz sobie szczeniaczka z tego związku? No i gratuluję kolejnego sukcesu na wystawie-REWELACJA!!!!!! P.S. Mój Yuko też jest po OFF SPRING i DURANGO, a więc jest pełnym bratem Luksji, tyle, że z innego miotu!
  9. LAMIA YIELD to kolejna fantastyczna suka idealnie w moim typie i guście! A propos-Sebo, czy mogłabym prosić Cię o aktualne fotki DURANGO i OFF SPRING w pozycjach wystawowych (na maila), gdybyś był u Hunów i Buldożerów? Byłabym Ci ogromnie wdzięczna! Pozdrawiam serdecznie!
  10. Marta, aż usiadłam z wrażenia!!! Ale zaszaleliście!!! Ogromne gratulacje, jesteście niesamowici!!! Medal za medalem, zwycięstwo za zwycięstwem-fantastycznie!!!!!!!
  11. O, wreszcie fotka! ZUZOL jest piękny! A w ogóle to Twoja komórka robi super fotki, jakość jak z dobrego aparatu!
  12. Ech, cały staffik! Mój tak samo pędzi na oślep jak taran! Nie ma czucia ani umiaru, ostatnio tak gnał po schodach, że aż się z nich zwalił, a potem przez pół dnia kulał...
  13. Super psiak! Bardzo mi się podoba, a odchudzanie przyniosło efekty! życzę szybkiego wyleczenia uszka! Pozdrawiam, a dla Draco-głaskanko!
  14. Zupełnie inny pies po tym odchudzaniu! Ledwo go poznałam! Pięknie rośnie!
  15. Strumyk, wielkie i serdeczne dzięki x 1000! Ale mi niespodziankę zrobiłaś! Ogromnie się cieszę z tej fotki! Dzięki!!! Pozdrawiam ciepło!
  16. Witam wszystkich rottweileromaniaków, do których sama się zaliczam, gdyż rottki są moją manią, miłością i pasją od końca lat 80-tych:) Revii, dzięki za fajną fotorelację! Gratuluję z całego serca Pani Tarczyńskiej-Mizak srebra, które zdobyła KORA Lewirot! Mam nadzieję, że dzięki KORZE Remedium wznowi działalność hodowlaną! A ZOJA Bastemaro-mój ideał! Taka głowa u suki zdarza się rzadko! W ogóle ZOJA to moja faworytka, idealnie w moim typie! Cóż, mam po prostu obsesję kalibru, grubej kości i rzeźby głowy:P Nawet nie wiesz Revii, jaką mi radochę sprawiłaś tymi fotkami! Pozdrawiam!
  17. Słów mi już brakuje, więc się powtórzę-CUDO!
  18. Antoś, ale mi sprawiłeś radość!!!! Braaaaaaaawwwwwwwwwwwooooooooo!!!!!! Zasłużenie!!! Huuuraaaa!!!!! Forgeta, wielkie gratki! Nawet nie wiesz, jak się cieszę!!! Wielkie gratki także dla Rodzinki Buldożerowej (gdyby ktoś miał fotkę OFF SPRING Buldożer byłabym niesłychanie wdzięczna) i dla Strumyka! A w ogóle to dla wszystkich uczestników!
  19. Ogromne, serdeczne gratulacje dla Zuzola i Vigorka! Idą chłopaki jak burza! Super, bardzo się cieszę razem z Wami!
  20. Wprawdzie umieram z ciekawości, ale rozumiem wszystko! Ale jak już sprawa się wyklaruje, to od razu, natychmiast daj znać! A znając Martę będzie to na pewno staffik typu "klękajcie narody", czyli prawdziwa bomba eksterierowo-rodowodowa!
  21. Vorph, to super! Będzie kolejna pogromczyni ringów!:) A czy zdradzisz, skąd będzie ta panienka?
  22. Gratuluję, kolejny mój ulubieniec!
  23. Mój faworyt! Wykapany ojciec! Gratuluję wspaniałego psa i sukcesów!
  24. Fruzinko, cały czas myślę i pamiętam o Tobie! Trzymaj się dzielnie, Ślicznotko!
  25. Ogromne gratulacje dla wszystkich, a zwłaszcza dla Vorph, Canaveral-Staff i Zuzoli! Brawo kochani, tak trzymać! Jestem z Was dumna!!! Jeśli ktoś ma foto CAMERONA Buldożer, będę bardzo wdzięczna!
×
×
  • Create New...