[quote name='TangoBlue']To ja juz nic nie mowie :shake: :eviltong: ;) . W Sylwestra nalewalam szampana do kieliszkow, i butelka mi wypadla z rak. Szampan wylal sie na podloge ( na szczescie w kuchni sie to stalo ). Jak sie moje psy od razu rzucily i zaczely wylizywac, no malo zawalu nie dostalam.
Na szczescie nic im po tym nie bylo.[/quote]
No co? Też chciały sobie poświętowac a jak!:D