[quote name='Cambel']Helloł :lol:
Jeśli można, to my się wpraszamy :eviltong: do ślicznej sunieczki Lori :loveu::loveu:
[URL]http://img177.imageshack.us/img177/919/obraz075pr9.jpg[/URL]
Jaki cuudny pycholek, i te oczy mmm :loveu:
Jak czytałam, wzięliscie ją ze schroniska, super! ;)
Pozdrawiam :loveu:[/quote]
Hej. A wpraszajcie sie śmiało. :razz:
[quote name='shirrrapeira']Piekna sunieczka i Kizia tez piekna. A labek cudowny.[/quote]
Fajnie ze ci sie zwierzowce moje podobają :loveu:
[quote name='Pinczerek-Jacky']Sliczna Lori :loveu::loveu::loveu:
I Goran tez:loveu::loveu:
Wiecej fotek :D[/quote]
Więcej?! Przeciez jest juz mnóstwo:shake: