[quote name='evaxon']Lori slicznie w czerwonym :loveu:
mam ochote ja wymiziac:oops: wydaje sie taka mieciutka pomimo ze nie ma dlugiej siersci :cool3:
witanko:multi:[/quote]
Hejka:loveu:
Dziekujemy ze podoba ci się łobrózka Lori. 5/7 naszej galanterii jest czerwona :evil_lol: ( nie jest tylko łancuszkowa obroza i skórzana brązowa, a reszta to czerwoniaki :D). Tak masz racje Lori jest mięciutka bo ma gruby miekki podszerstek przez co okropnie 2 razy w roku linieje :diabloti: