dostalam maila w sprawie sprawdzenia domku w Glownie. Niestety nie moge pomoc, poniewaz jestem za granica.
Sunia jest przcudowna!!!!!
Powodzenia ze sprawdzeniem domku!!!
PS: Proponuje napisac do katya ona napewno pomorze ;)
[quote name='Moriaaa']Młodziutka "dobka" z białym krawacikiem i ogonkiem..bardzo cierpi w schronie..jest naprawdę bardzo dobkowata..tylko ten krawacik nie ten tego:/
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6704/dsc00271jm4.jpg[/IMG][/quote]
Moria a nie macie tej suni u siebie na stronce?
ale piekna sunia!!! ehh....dawno mnie nie bylo, chetnie bym pomogla, wziela ktoregos, ale czasu brak brak i brak :/ praca mi zajmuje tyle czasu, ze szkoda gadac....
ehh... a tu tyle pieknosci nowych!!!
no przeciez wieeem!!!no ale jesli bys jechala cos tu odwiedzac :) o tooo mi chodzilo :)
choc na raziena pare dni wracam do Lodzi a potem do Krk z zza granicy wracam dopiero w lipcu :)
no nieee!!!!!:oops::oops::mad::mad::diabloti:
jak to mozliwe, ze dopiero teraz tutaj trafilam ?????? co za niedopatrzenie!!!!:oops::oops:
zdjecia sa po prostu przecudowne!!!! sliczne sunieczki!! naprawde, blyszcza w sloncu!!przepi-ęęęęę-kne!! bardzo szkoda, ze nie zakładasz hodowli...
PS: nastepnym razem jesli sie bedziesz wybierac do Ojcowa lub gdzies w poblizu Krk oto daj znak koniecznie!! chetnie sie wybiore z TOba i psiakami:) wracam w lipcu wiec jak cos to daj znak :)