-
Posts
1985 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majafaja
-
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
majafaja replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
aha, i dajcie znak jakby tymczas u saski nie wypalil... [B]mam pomysl[/B] :razz: diabelski :D zapomniałam, ze moja mama wyjezdza do Olsztyna... nie musi wiedziec, co działo sie w domu,,, :P :P tylko na BOGA dajcie znak!! dzis, nie jutro.. -
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
majafaja replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
czyli moj transporcik nie jest potrzebny tak? ;) dajcie znak! bo musze wczesniej wiedziec i skombinowac od mamy auto jak cos....:razz: -
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
majafaja replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
sluchajcie, to moze nie przez poznan?? teraz nie moge pisac.... ale jakby trzeba psa gdzie w okolice lodzi, to spoko!! moge podrzucic... tylko gdzies blisko.... pabianice? albo cos? nawet rano jak bedzie trzeba... mam czas do 10. -
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
majafaja replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
no to superr !! trzymamy kicuki... ja niestety nie moge suni wziąć.... :( -
Ligol-uratowany z piekła Ligoty-Warszawa-Już w nowym domu!!!
majafaja replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
czekamy na domek... dla Ligolka -
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
majafaja replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
ja jestem bardzo za !! zA!! to jaki jest teraz plan działania? -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
majafaja replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::crazyeye::crazyeye::-o:-o:bigok::bigok::klacz::klacz::lilangel::lilangel::laola: -
[IMG]http://images20.fotosik.pl/151/ea0e1a542d3a1d25med.jpg[/IMG] cudo zdjecie !!! przepiekne!!!! :):loveu::loveu: dziewczyny, nie jest to łatwe - po 1 - wynajmuje pokoj z dziewczynami, moglby byc tylko w moim pokoju, to raz - bede pracowac co dziennie do 17.30.... to dwa... poza tym jak bede wyjezdzac za granice i domek sie dla niego nie znajdzie??? to co wtedy??? czy jest ktos w KRK kto przjąłby pałeczkę????? poza tym ktos musiałby mi go dowieźć do KRk z Czestochowy. + koszty zarcia.... -> pierwsza pensje dostane dopiero pod koniec kwietnia, po przepracowanym miesiacu... bardzo bym chciała... ale chyba nie da rady ;( moze potem jak sie bardziej ustatkuje tam na miejscu, czyli to by bylo jakos po czerwcu... ehh.... nie da rady ;( a wierzcie mi,ze strasznie bym chciała!!
-
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
majafaja replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
czy ja dorbze rozumiem, zabierasz czekolade :D ?????? ?????? -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
majafaja replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
trzymamy kicuki za decyzje!! -
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
majafaja replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moriaaa'][SIZE=3][B]Błagam o pomoc finansową na hotelik dla dobki!!!! Byłam w schronie..ona jest w kompletnej depresji..już nie wychodzi z budy..leży wciśnięta w tą malutką budę i nawet nosa nie wyściubi!!! Boże...ona jest załamana!!! Ona powoli umiera....:([/B][/SIZE][/quote] dokładnie tak samo jak Sońka zanim poszła do Uli... Z Sonią zdążyliśmy, czy z Korą zdążymy? a swoja drogą Daga dasz rade z tyloma psami sama?? Moze lepiej, zeby ja da do lodzkiego hoteliku, sniło mi sie, ze Oskar juz w nowym domu... moze tam dac sunie? -
Łódź-Tola,piękna ONECZKA z łódzkiego schronu - MA DOM!!!!
majafaja replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
no to moze tytuł zmienic.. bo nikt tu nie zaglada:cool1: -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
majafaja replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
ehh.. no to ile sunia juz tam siedzi? miesiac? :( bidulka... a jak wyglada sprawa finansowa? -
[quote name='karusiap']maja a na ile wyjezdzasz za granice??i kiedy sie tu sprowadzasz??:)[/quote] jakos na 3 -4 tygoodnie. do tego potem bde miala obrone w Lodzi... i tu it am... eh .. to nie jest dobry pomył :shake: ale ja tak bardzo bym chciała... a pewnie na najblizsze rok i troche :) czas pokarze...ale na pewno przejsciwow:p a potem to juz na stałe out z POlski ;) cyRan jest piĘkny !!:loveu::loveu::loveu:
-
Piekny doberman Cyran za TM........................
majafaja replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale cudo!!! piekny pies!! szybko znajdzie dom jestem pewna !!!!!! cudo!! od razu do mnie bym wzieła...ahh.... -
Łódź-Tola,piękna ONECZKA z łódzkiego schronu - MA DOM!!!!
majafaja replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
[quote name='majafaja']pewnie beka masz rację.. [B]katya mozesz suni allegro zrobic? [/B]mozesz napisac, ze owczarek niemiecki - w tytule, ktos kto bedzie takiego psiaka szukal, szybko znajdzie :)[/quote] katya allegro bardzo mile widziane :D -
dziewczyny, jak cos to moze bede mogla wziac tego brazowego na 3, 4 tygdonie jak sie przeprowadze do krk.... tylko nie wiem, to trcoeh complicated jest ze mna... jak Wam wczesniej pisala, po 3 - 4 tygoniach jak sie przerpowadze do Krk, wyjezdzam na szkolenie za granice, wiec nie wiem czy jest sens go brac na 3 tyg... potem musial by isc do koljenego DT... jak myslicie??
-
Piekny doberman Cyran za TM........................
majafaja replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no trzymam... mam nadizeje, ze jak worce po 22 to juz wsjo bedzie udokumentowane na dogo:cool3::cool3: -
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
majafaja replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
no to teraz wiadomo czemu ludzie sie jej pozbyli.....moze ona ma psie ADHD? -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
majafaja replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
pięęęękny!! a jak tam łapka..na tym ostatnim zdjeciu średnio wygląda... łapka, bo Zgredzio piękniusi :) -
Ligocka IVI w NOWYM DOMKU-Warszawa!!! Znalazła dom pełen miłości!!!
majafaja replied to aisaK's topic in Już w nowym domu
a to czemu Amikat? boi sie czy jak? -
O ludzkie serce prosi Tośka z Orzechowców- już w nowym domu!!
majafaja replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
fajniusio :) superek :) -
Piekny doberman Cyran za TM........................
majafaja replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no no nooo..... super newsy !!! -
Łodź- dobermanka juz 3 raz w schronie..ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
majafaja replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
eehh...najgorsze, ze gdyby nie ten kloc włascicel, sunia mogłaby już być w nowym domku. czekamy na zdjecia!