Jump to content
Dogomania

martik b

Members
  • Posts

    2869
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martik b

  1. oj dawno spojrzałam na raport 24.02 to było a w tamtym tyg zabraliśmy z tej posesji jeszcze 10 szt ptactwa ale kotów nikt tam teraz jak był nie widział...jak była interwencja w lutym to byłysmy tam z dobre 4-5 h byc może jakiś kot się przestraszył i uciekł nam wtedy, koty wygladały ze wszystkich zwierzaków najlepiej, nie bały się ludzi, dobrze odzywione czego nie moża było powiedzieć o ptactwie, żywe z martwymi, wychudzone, chore, 1 kot był martwy, zostal zabezpieczony i oddany do ZHW na sekcje zwłok, bo jest dowodem w sprawie, czy to na pewno tego człowieka te koty są czy może jakiegoś sąsiada, bo domów tam obok jest pełno
  2. Wczoraj do jednej z bydgoskich lecznicy przyszli ludzie z 4- letnim bernardynem...chcieli go poddać eutanazji...Powód: wyjazd na stałe do Niemiec a psa nie chcą brać bo jest za duży :mad: Pies jest kontaktowy, piękny, zdrowy! Weterynarz odmówił eutanazji i namówił tych ludzi na kilka dni że może znajdzie mu dom...ludzie wyjeżdżają w przyszłym tyg i jeśli do tego czasu dom się nie znajdzie psa uśpią...w grę schron nie wchodzi mówili że nie oddadzą psa do schronu i chcą uśpić... Ludzie nie pofatygowali się nawet żeby temu psu dom znaleźć tylko od razu go skazują na śmierć...Jak tak można........ Kierownik lecznicy zadzwonił więc do mnie wczoraj i prosił żebym mu jakiś dom znalazła...ale my nie mamy nawet dt żeby tego psa gdzieś umieścić :placz: Umówili się na poniedziałek na tel z weterynarzem więc sprawa bardzo pilna :-( A my nie mamy pomysłu co tu robić...jak nie znajdzie się dt lub ds na cito to pies skończy w czarnym worku :placz: Na wypadek podaję nr 502098388 A oto benio: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6178/sv207584.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6366/sv207586.jpg[/IMG] więcej zdjęć str 5 i 6
  3. [quote name='piołun'][COLOR=windowtext][FONT=Arial]Powiem szczerze, że nigdy nie robiłam bazarku, ze stawianiem zdjęć też mam problem, więc proszę zrób sama, ja jeszcze zrobię zdjęcia tych rzeczy na mój bazarek, opracuję je trochę i potem się będę martwić jak zrobić bazarek, w końcu musze się nauczyć.[/FONT][/COLOR] [COLOR=windowtext][FONT=Arial]Zrobiłam prezentację multimedialną o Kociej rodzince z podkładem muzycznym, myślałam, aby sprzedawać to jako cegiełka na allegro, ale się okazuję, że z prywatnego konta nie można sprzedawać cegiełek, więc może na bazarku?[/FONT][/COLOR] [COLOR=windowtext][FONT=Arial]Proszę o rady. Kociaki szaleją, wieczorem opiszę co się u nas dzieje, dużo dobrych rzeczy.[/FONT][/COLOR] [COLOR=windowtext][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR] opisłam ci wszystko na pw ;) ...to ja wystawię bazarek z kilkoma fantami w takim razie...jak bedziesz robiła swój to pomożemy i damy instrukcje jak zdjęcia wklejać, nie martw się, ja też na początku miałam problemy najtrudniejszy pierwszy raz, to nie jest wcale takie trudne ;)
  4. piołun a jak wolisz z tym bazarkiem? mogę zrobić bazarek osobiscie lub mogę ci wysłać na maila foto żebyś mogła wstawić, zrobimy jak ci wygodniej mi jest obojętne ;)
  5. a ja sylwia i marta mamy teraz na dt też małe koty bo przyniesli do lecznicy do uspienia i też im domów szukamy :shake:
  6. kłapochua to jest ta działka w opławcu? przecież my tam miałysmy interwencje, sprawa jest w sądzie i zabrałysmy mu zwierzęta, było pisdz i otoz, kilka dni temu była tam ania i odebrała jeszcze te kury które uciekły nam przy 1 interwencji, bo załatwiłam im 2 lokum...odebralismy też 2 koty to tam są jeszcze jakieś?
  7. niestety zawsze największy problem to pieniądze:shake: ciągły ich brak ehhh....może pomyśl o jakimś bazarku, każdy z nas ma jakieś fanty w domu które są nam już zbędne a innym sie mogą jeszcze przydać...ja mogę odstąpić kilka fantów na kociczkę, mam zawsze trochę ich odlożonych na czarną godzinę gdy np napotkam jakieś czworożne nieszczęście do leczenia i zabraknie mi funduszy ;)
  8. Oj ten Bibi ma dobrze, tropiki za oknem a ten szaleje nad wodą, super!
  9. wnioskuje, że nie potwierdziłeś ciąży u weta tylko przypuszczasz, że w niej jest...ani powiększenie brzucha ani powiększenie gruczołów nie musi swiadczyć o ciąży...najlepiej zrobić usg i byc pewnym w 100% a nie tylko przypuszczać...gruczoły moga się powiększyć choćby poprzez ciążę urojoną która się niekiedy zdarza jesli nie dojdzie do zapłodnienia więc ja bym zewnetrznymi objawami sie nie sugerowała tylko wybrała się z psem na usg do lecznicy
  10. Kochana, piękna Babcinka :loveu: Ja bym była tutaj bardzo ostrożna jesli chodzi o operację...tak jak wcześniej pisano konieczny komplet badań ...i niestety nawet jeśli koteczka będzie się kwalifikować na zabieg to w niedługim czasie po mastectomii mogą pojawić się następne guzy :roll:
  11. super że ma już dt teraz jeszcze tylko dużo zdrówka życzyć..jest urocza :loveu:
  12. To czekamy na foty...Super Bibi w super domku :)
  13. cudak :loveu: tylko zeby sie po tym jogurcie teraz nie zadrapał jak jest alergikiem
  14. ale super wieści! cudownie :loveu:
  15. kurcze szkoda, że mi nie daliście znać! wątek jest długi pewnie mój wpis się "zagubił" ale słałam też e-maila ...napisałam swój numer na wątku i mailu....przecież ja pisałam, że jadę w sobotę wieczorem z bydgoszczy do torunia do pracy i w nd nad ranem wracam do bydgoszczy więc bym mogła pomóc...ja jestem zalatana i wczoraj cały dzień w bydgoskiej pracy na wieczór do toruńskiej i nie zawsze mam czas siedzieć i śledzić dogo a przecież bym mogła pomóc...szkoda :shake:
  16. [quote name='furciaczek']Zeby wszystko bylo jasne i pukladane przypominam [B]W związku z tym prosimy o wpisy na wątku lub inną formę kontaktu z poniżej wskazanymi osobami, z podaniem danych kontaktowych wg szablonu:: Nazwisko Imię: Adres: Telefon: Ilość przyjmowanych psów: Preferowana wielkość: Inne informacje kluczowe dla akcji: KONTAKTY:: ilon_n tel.kom.: 600915044 e-mail: [email][email protected][/email] oraz Cajus JB tel.kom.: 602378012 e-mail: [email][email protected][/email] Z góry ogromnie dziękujemy za deklaracje pomocy!![/B][/QUOTE] już zrobione ;) kto może jeszcze pomóc? Help!
  17. dzwoniłam...koleżanka może zabrać 2 psy..również tak jak ja jakieś nieduże, spokojne...wrzuciłam na nk zdjęcie z prośba o pomoc, podzwonię jeszcze po znajomych...musimy je ratować!
  18. o kurczę tyle dt potrzebnych na cito:placz: dobra mogę dac dt 2 góra 3 niewielkim psom które są łagodne w stosunku do innych zwierząt- pies kot i gołąb- bo mam na odchowaniu akurat ... jestem też w sobote w toruniu w godzinach wieczornych koło 20- 21 więc mogę te psy zabrać ze sobą do bydgoszczy, mam pracę 1 x w tyg w toruniu i kończe ją nad ranem więc jak ta fala nadejdzie wczesniej to nie wiem gdzie psy zostawię w aucie chyba do czasu aż wrócę z pracy :roll: hymm moje pomysły nie są zbyt twórcze ale lepsze to moje auto chyba jak zalanie więc jakbym mogła pomóc to podaję numer 502098388 ....zaraz też zadzwonię do kumpeli z którą jade do tego torunia mieszka sama więc jej zaraz wytłumaczę, że też musi przygarnąć sztuk kilka na te parę dni ;)
  19. nie znajdziesz chyba osoby która by "pożyczyła" ketaminę :roll: ...nikt z wetów którzy nie znają twojego weta i Ciebie na coś takiego nie pójdzie, przecież mają nad sobą nadzór farmaceutyczny...ketamina to nie witaminy żeby przechodziły z rąk do rąk:/ a który to dzień ciąży? chyba najlepszym tu wyjściem jeśli masz u tego weta skierowanie na darmową sterylke żeby on po cichu od kogoś na ten 1 zabieg załatwił tą ketaminę...środowisko lek wet się zna, na pewno ma jakiegoś zaprzyjaźnionego kolegę po fachu który by na taki układ poszedł więc ja bym raczej porozmawiała z lekarzem o tym a nie szukała w necie...nawet jeśli by ci sie udało jakimś sposobem na nielegalnym rynku to zdobyć to jaką masz pewność że to ketamina? w życiu bym nie podała swojemu psu dożylnie jakiejkolwiek substancji jesli bym nie wiedziała w 100% co to jest..jak dla mnie za duże ryzyko...albo niech lek załatwia twój wet albo idź do innego i niestety pokryj koszta zabiegu albo pozwól suce urodzić ale nie szukaj ketaminy przez internet!
  20. taki słodziak a domu brak :roll:
  21. No to ja w takim razie też trzymam kciuki za nowy domek :happy1:
  22. [quote name='marysia55']daj jej domek plissss, wiesz jaka ona jest inteligentna i sportsmenka zarazem :lol:[/QUOTE] wierzę :) hehe chętnie bym dała jesli by była taka zgoda rodzinki ...ale jak na razie moją "wspaniałą" rodzinkę pies, 2 koty i rybka uszczęśliwiają a i ja dbam troskliwie i regularnie o ich rozrywkę żeby za nudno nie było :eviltong: więc i trzeba do tego grona doliczyć ciągłych tymczasowiczów- królik już też był;) a obecnie na odchowaniu mały gołąb pocztowy :p więc jaki widać nawet miejscówki brak, bo klatkę zajmuje teraz do czasu aż sie usamodzielni moje ptasie dziecie... DarkWater masz pw ..ależ się rozpisałam ;P
  23. Dopiero trafiłam na wątek Dziewczynki ale mnie zauroczyła, świetna jest! Nie linczujcie mnie tylko Cioteczki...ja wiem że otyłość jest niezdrowa...bardzo dobrze, że schudła ale muszę ze wstydem przyznać że grubsza była chyba jeszcze bardziej urocza :lol:
×
×
  • Create New...