-
Posts
23676 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rita60
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='INA'][COLOR=orange][SIZE=4]LOCIU AByŚ NIGDY NIE BYŁA - OLD -;) wiecznie roześmiana, wesoła, aby wszystkie choróbska cię omijały, pańcia i Misia zawsze kochały[/SIZE] ;) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/quote] [B]Inus [/B]ty tez rymujesz:crazyeye::evil_lol: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Witaj Wiktor,miło cie goscic w naszym gronie,mam jednak nadzieje,ze zostaniesz z nami na dłuzej.Pisz wszystko o swojej suni bo jestesmy ciekawi jaka jest.:lol:Kardusiu jestes niesamowita z tymi swoimi wierszykami,po prostu poezja....:calus: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczko Neris a tak na marginesie,ile masz tych psiaczkow u siebie na tymczasie,bo patrzac na inne watki,chyba sporo:crazyeye: Jestes niezwykła:Rose: :Rose: :Rose: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Wszystkiego najpsiejskiego,duzo zdrowia,smakołykow od swojej panci,wiele osiagniec zawodowych i sportowych [B]Lotce [/B]z okazji ukonczenia pierwszego roku zycia:bday: :new-bday: zyczy ciocia Rita z Paryskiem. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A my niezmiennie az do skutku,dzien dobry Kudłaczku,jak sie spało ,on na pewno snił o swoim domku,a sny sie sprawdzaja:lol: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[B]borsaf[/B] a czy były takie ubranka w rozmiarze erdela,najlepiej w kolorze wsciekłego pomaranczu. Juz widze reakcje ludzi,jak ide z Parysem głowna ulica Lodzi:loveu::loveu::loveu:Pewnie by nas pokazali w wiadomosciach:cool3: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to tradycyjnie,dzien dobry Kudłaczku,biegniemy po domek,mam nadzieje,ze go juz widac w oddali:smile: -
Bardzo smieszne:evil_lol:a gdzie konkrety ?
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Dla nastepnego dojrzałego:cool3: faceta,ktory skonczył osiemnascie lat,duzo zdrowia,samych sukcesow zawodowych:lol:tego wszystkiego [B]Ludwiczku[/B] zyczy ci ciocia i Rita i Parysek.:tort::new-bday::laola::cunao: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Ciesze sie,ze sie dobrze bawiliscie,ale nie powiem zzera mnie troche zazdrosc:oops:mam nadzieje,ze jeszcze bedzie okazja,zeby sie spotkac i posmakowac tej sławnej sałatki Ali.:cool3: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Człowiecza szyjo,gdzie jestes ? Kudłaczek czeka aby sie do ciebie przytulic:roll: -
[B]Ali [/B]jedna tacka,to znaczy ile,chodzi mi wagowo ?
-
[quote name='bogula'] [B][SIZE=5][COLOR=#00ff00]BRAWO !!! BRAWO!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B]borsaf[/B]---kobieto, jak Ty ich ułożysz? dajcie znać jak się bawicie:cool3:[/quote] [B]BOGULA[/B] ułozy ich pokotem,a co do zabawy to chyba tylko zazdroscic:angryy:
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdzie cioteczki:roll:pewno zajete,szukaja dla ciebie domku Kudłaczku,mam tylko nadzieje,ze go juz niedługo znajdziesz......... -
[COLOR=Magenta]Dziewczyny gratulacje dla was i waszych czterołapow:laola::knajpa: pijemy za wasze osiagniecia....[/COLOR]
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Kardusia'] [B]Rita[/B] - wpadaj na tę moją szarlotkę. Mam całą blaszkę :loveu:. A jak Twój tata się czuje? Jak Twoje ciśnienie?[/quote] [B]Kardusia [/B]dzieki za szarlotke,mam nadzieje,ze moze kiedys bede miała okazje jej posmakowac,nie tylko wirtualnie:lol: Tata czuje sie lepiej,dziekuje,z moim cisnieniem jeszcze walczy moj lekarz,nie moze utrafic z lekami:cool3: ale mysle,ze idzie ku lepszemu.[B]fjolka [/B]jakie by Sezam miał uszka to nieistotne,najwazniejsze,ze jest sliczny i kochany,tak jak moj erdelek,co tam uszy,gdy przytula pyszczek do policzka i patrzy na ciebie brazowymi oczkami pełnymi miłosci.:multi: -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[B]kardusiu [/B]dołacze do poznej kawusi i poprosze o kawałeczek tej pachnacej szarlotki,na pewno jest pyszna:sabber: :kaffee_2: [B]fjolka [/B]uchole fajne,szkoda,ze nie staneli mu bardziej,Parys nie byłby takim słodkim ewenementem/trudne słowo/na dogo:lol: Jeszcze raz trzymamy kciuki za tych co w Poznaniu. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaczku gon na pierwsza strone,przeciez to niemozliwe,zeby taki piesek nie znalazł swego pana.Ludzie dobrej woli i dobrego serca,gdzie jestescie ???:shake: -
Dziewczyny przyłaczam sie:thumbs: :thumbs: :thumbs: za wszystkich wystawiajacych.
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Minio'][SIZE=3][COLOR=red][B]Dziewczyny . Zaczynamy trzymac kciuki .[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] :thumbs: :thumbs: :thumbs:[COLOR=darkorange]powodzenia :multi: [/COLOR] -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Kardusia'][B]Minio[/B] - jestem :-(:-(:-( też jestem. Chociaż we dwie będzie nam raźniej :roll:. Ale zaraz.... przecież jeszcze Rita nie pojechala i Mokka....:shake:. Jakoś nam zleci ten czas :-(...[/quote] Jestem,co prawda dorywczo,ale jestem:roll: bardzo załuje,ze nie pojechałam,ale pewne rzeczy dzieja sie i nie mamy na to wpływu,pewne nadzieje wiaze ze zlotem,ale nie planuje,bo..........zobaczymy co czas pokaze.[B]Mokka[/B] jak masz mozliwosc,nie zastanawiaj sie i jedz i baw dobrze.:multi: -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zegnamy,witamy:shake: moze pora powitac jakiegos dobrego człowieka,ktory przygarnie to słodkie psie,a wiec witaj nieznajomy,czekamy:modla: :modla: :modla: -
Bracia i siostry mniejsi,zycze szczesliwej podrozy,bawcie sie dobrze:klacz: :nono: tak jak wspomniałam na erdelkach,szkoda,ze bez mojej obecnosci:-(
-
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
rita60 replied to a topic in Airedale terrier
Wszystkim zycze szczesliwej podrozy,wracajcie z tarcza i bawcie sie dobrze:multi: :multi: :multi: /szkoda tylko,ze mnie tam nie bedzie:-( / -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
rita60 replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Kudłaczku,nie spimy tylko biegniemy do gory po domek-hop:lol: