[quote name='Niewiasta_21']Najwazniejsze ze sie doczekała,musi byc teraz silna,zeby zniesc dobrze operacje.[/quote]
Jestem pewna,ze bedzie:multi:ona wiesz ma w sobie takie dostojenstwo,jak patrze na jej sposob trzymania głowki,spojrzenie to ma w sobie taka klase.Nie wiem jak zachowywała sie w schronie,ale mysle,ze nie była typem pieska,ktory szczeka na wszystko,czy miota sie po boksie.Trzymam kciuki,a moja propozycja jest nadal aktualna,pozdrawiam:lol: