[quote name='Ali26762']SUPER! Oby już nie było takich historii jak poprzednio!
Czekamy wobec tego na szczegóły :)[/quote]
Ali mysle,ze historia sie nie powtorzy,to odpowiedzialna osoba,zakochała sie w Fredziu,gdy były na allegro wystawione foty ze schroniska.To przemyslana decyzja,a co najwazniejsze Karola przez długie lata miała w swoim domu teriera walijskiego:lol:zna te psy i wie,co sie moze po nich spodziewac.Szkoda,ze ma problemy z zalogowaniem sie,mysle,ze najlepiej by było,gdyby sama opowiedziała o swoich odczuciach:lol:A Fred został Karolkiem:loveu: