[quote name='jola od jadzi']Wiadomości brak oprócz tego,że we wraku samochodu jest dużo białej sierści, chyba jednak tam nocuje Lesio, ale nadal nikt go nie widział...Dziewczyny z miau podsunęły mi pomysł, bym zanosiła do wraku jakies jedzonko,żeby się przyzwyczaił,że tam zawsze będzie, może dzięki temu uda się go zobaczyć...
Jutro wraca w nocy Natalia i aż się boję, co jej powiem, jestem już tym wszystkim bardzo zmęczona,prawie nie chodze do pracy, niewiele śpię bo nasłu****ę w nocy czy gdzieś nie miauczy,chodzę po osiedlu jak nawiedzona i szukam Lesia. A Lesio "jak kamień w wodę", przepadł.:-([/quote]
jola:calus: powiesz jej jak było,niestety pewnych rzeczy nie da sie przewidziec:roll:nie zadreczaj sie,bo to nic nie zmieni,odpocznij i wyspij sie,serdecznie cie pozdrawiam.