[quote name='justine.']walijczyk nie ma watku, narazie na kwarantannie
[URL]http://www.szczecin.schronisko.net/kwarantanna7242-0.html[/URL]
jesli chodzi o allegro dla malej foksi to bardzo bym prosila jesli samoglow ma chwile[/quote]
justine jak tylko samoglow upora sie z awaria kompa,to ja poprosze o allegro.Widziałam tego pieska:-(poczekamy jak minie kwarantanna,a potem musimy ponagłasniac go, bo zmarnieje w schronie,a jest taki młodziutki:placz: