[quote name='ULKA12']Dzwonił dzisiaj pan w sprawie Daszy. Pan jest myśliwym i poszukuje psa ponieważ poprzedniego pożyczył koledze a ten go zgubił w lesie :crazyeye:. Pan zapewniał, że jest miłośnikiem foksterierów, że Dasza będzie miała u niego dobrze, ponieważ dysponuje kojcem i ocieplaną budą.
Nie wiem jak wam ale mi ta wizja nie odpowiada.[/QUOTE]
Zdecydowanie nie...ja w ogłoszeniach dziękuję myśliwym,traktują psy jak przedmioty do pracy,jak się zgubią to nie szukają,jak są okaleczone przez zwierza,to nie leczą......