[quote name='figa33']tak sobie myślę ,że Terry to nasza duża porażka
no żesz , jak to możliwe ,że tylko za przeproszeniem kretyni o niego pytają ( oprócz tych ostatnich państwa oczywiście )
o matko ,żeby się namyślili ...[/QUOTE]
figa nie myśl w ten sposób,po prostu nie zauważył go jeszcze ten właściwy człowiek.