[quote name='_Tosia_']niestety opiekunka w Hotelu nie chce, by pieniądze szły na jej konto (ma tam jakies rozliczenia..). jesli ktoś sie zdecyduje jeszcze pomóc, to podam swoje[/QUOTE]
To dziwne,bo tak byłoby najłatwiej jakby szły do niej,ale może jest problem z rozliczaniem,a tak od ciebie szłaby uzgodniona kwota.
Co u psiaków ?