[quote name='Witokret']Pusia jest taka sliczna!! Najgorsze jest to, ze starsi ludzie nie siedza w internecie... Na pewno gdzies jest czlowiek, ktory by ja z radoscia przygarnal :(, tylko jak go znalezc :shake:[/quote]
mam nadzieję, że może jakiś wnuczek albo wnuczka zauważy Pusię
i powie babci :)