Tusia na forum Niechciane i Zapomniane napisała:
No w końcu mi się udało odwiedzić Panią Doktor :D Teraz nie można odrobaczyć ani maluszka ani jej mamy. Dopiero za dwa tygodnie jak suńcia będzie mieć 4 tygodnie. A do tego koniecznie trzeba ją wtedy zabrać do weta. Nie można podać środka na robale bez zważenia szczeniaczka. Przy okazji robi się ,,przegląd'' czy wszystko gra :D . Myślę,że w związku z tym i Bella odwiedzi Panią Doktor bo zabraniem maluszka by się za bardzo zestresowała a i jej takowy ,,przegląd'' też się przyda. Jutro dam znać Pani opiekującej się Bellą co i jak. Oczywiście wizytę u weta już będę organizować :D Pozdrawiam[