Jump to content
Dogomania

emileczka

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

About emileczka

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. emileczka

  west kontra koty

  Witam . Mam problem, w mojej rodzinie jest od 10 lat suczka westa kochana psina posłuszna grzeczna . Do puki nie zobaczy potencjalnej zdobyczy i tu zaczynają sie schody większość członków mojej bliskiej rodziny ma koty a że jesteśmy bardzo zżyci staramy spotykać sie jak najczęściej ale moje wizyty u nich są bardzo ograniczone w małego pieska wstępuje szogun jest nawet w stanie wskoczyć na stół obiadowy w pościgu za kotem nikogo się nie boi a nawet udaje że nas nie ma liczy się tylko cel (kot) co prawda nikt nie wie co by było gdyby już "dopadła" kota ale jakoś wolę nie ryzykować . Po ostatniej świątecznej wizycie u siostry gdy cały obiad wylądował na szwagrze mam wielki dylemat co z nią zrobić żeby dała spokój :(
 2. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  To prawda niestety :( Ale muszę przyznać że żaden inny psiak nie skradł tak mojego serca jak Buldog . Niestety 2 raz już nie zaryzykuje i buldożki tylko na zdjęciach będę oglądać .
 3. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  z tego co wiem nawet osoby kupujące w zkwp mają problemy z dokładnie tymi samymi wadami i z dokładnie taka samą opieszałością hodowcy. A umowa jak widać była dobrze napisana skoro odzyskałam kase!
 4. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  Witam wszystkich zainteresowanych :D Sprawa zakończyła się zwrotem pieniążków przez Panią"hodowczynie" ... Mimo że pani bardzo upierała się przy tym że śmierć psiaka (tętniak serca) jest moją winą , po oficjalnym piśmie z wezwaniem do zapłaty bądź zwrotu szczeniaka . Pani dziś odpisała z prośbą o nr konta na który ma zrobić zwrot pieniążków za psinkę ...Jak by nie mogła tak od razu !! Ostrzegam przed Panią z Żor która ma hodowle buldogów francuskich teraz próbuje sprzedać ponad roczną suczkę marengo która była jej osobistym psem powód nieznany możliwa wada serca !! Warto walczyć o swoje i w taki sposób temperować zachowania opieszałych HODOWCÓW
 5. emileczka

  chip bez właściciela ...

  Dzieki
 6. emileczka

  Pulpeciki

  Witam . Czy ktoś z bulwo maniaków ma Pupila z Żor ? albo ma jakieś informację o hodowli z Żor ?
 7. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  Super :D najpierw czekam na pisemną odp, od hodowcy . A potem Działam . Dziękuje wszystkim za Odpowiedzi
 8. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  Niestety jakiś problem plików nie mogę wstawić pliku. Ale mogę napisać jakie są punkty umowy .: HODOWCA - w dniu sprzedaży szczenie jest pełnowartościowym egzemplarzem ,bez wad anatomicznych. -pies stanowi jego własność i pochodzi z jego hodowli, jest wolny od wad prawnych oraz praw osób trzecich ,że nie toczy się żadne postępowanie którego przedmiotem jest ten pies i że nie jest również przedmiotem zabezpieczenia. KUPUJĄCY -otrzymałam szczenie w dobrej kondycji, bez widocznych wad, nie wykazujący objawów chorobowych . ogólne: hodowca nie ponosi odpowiedzialności za wady i choroby psa nabyte po sprzedaży . to najważniejsze w tej sprawie podpunkty
 9. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  Jak wrócę z pracy to wrzucę tą umowe. Ale w skrócie było ze szczenię jest zdrowe a hodowca Nie ponosi odpowiedzialności za choroby nabyte poza hodowla .
 10. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  Tak hodowca był odrazu poinformowany. Ale bardzo wydziwia i nic mu nie pasuje . Sunie oddałam na sekcję do wojewudzkiego inspektoratu weterynaryjnego i stamtąd mam papier dziś wysyłam go do hodowcy .
 11. emileczka

  śmierć szczeniaka po zakupie z hodowli

  Posiadam metryke I umowe zakupu . Hodowla przynalerzy do Kaneel club
 12. Witajcie . Byłam właścicielką ślicznej suni BF Izmy . Niestety Izmunia przed ukończeniem 3miesiąca życia zmarła pękł jej tętniak w serduszku.:( Czy ktos z was miał podobną straszną sytuację i domagał sie jakiś roszczeń od hodowcy z tytułu wady wrodzonej ? Nie ukrywam że Izma mimo tego że była ze mną tak krótko była moim wymarzonym i najbardziej upragnionym psiakiem w dodatku bez pamięci skradła moje serce . Ale z drugiej strony to też fakt że nie dostałam jej za darmo tylko za moje ciężko odkładane pieniądze. Czy ze strony moralnej -prawnej moge sięstarać o jakieś zadość uczynienie ?
 13. emileczka

  tętniak

  Witam. Miała chip ale zapomnieli go wpisać w papiery , na szczęście nie było problemu z korektą . Jutro wysyłam papiery do "hodowcy" zobaczymy co odpisze .... W naszym kraju nie ma już związku który by pilnował tego wszystkiego tu rządzi tylko kasa !
 14. emileczka

  tętniak

  Przesyłam wam dokument z sekcji . Hodowca na jego temat tylko skwitował : nigdzie tu nie pisze że to pies ode mnie może mieć pani w domu 5 psów i to jakiś inny odszedł a zgania pani na mnie... Ręce opadają .
 15. emileczka

  tętniak

  przpraszam cie i wszystkich braci mniejszych to z nerwów ... też uważam że umierają naprawdę nie wiem jak mogłam tak napisać . PRZEPRASZAM
×