Miniago!!
Bardzo płytkie jest wyrażanie swojej opinii jezeli stawki sie nie widziało i nie było na wystawie.. chcę tylko zauwazyc, ze jakos w tamtym roku miałem srebro a w legnicy co prawda cwc ale w porownaniu przegrałem a 2 lata temu ocene bardzo dobrą, więc nie wciskaj kitu skarbie, że to po znajomości ok???
ps. TY nigdy nie dotykałaś mikiego :)
Chcę tylko dodać, że miki (U INNEGO SĘDZIEGO) dostał się do grupy finałowej na BOG.
pozdrawiam