Jump to content
Dogomania

zyzia

Members
  • Posts

    330
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zyzia

  1. Wskakuj na pierwszą, może wreszcie los się uśmiechnie do ciebie i znajdziesz swego jedynego przyjaciela.
  2. Do góry chłopczyku, szukaj domku.
  3. Franio pokaż się w Nowym Roku.
  4. Franiu, aby te święta były Twoimi ostatnimi bez swego przyjaciela.
  5. Pora na spacer.
  6. Śliczny Franio wciąż mam jedno marzenie i czekam z Tobą aż się spełni. Szukaj domu psinko...
  7. Śliczny Franio tak długo już nie spacerowałeś ...
  8. Franio szukaj swych ludzi na pierwszej stronie.
  9. Wiem, że marzenia się spełniają ... moim największym jest abyś znalazł dom i przyjaciela, który do końca będzie z tobą Franio.
  10. Świąteczny Franio pora na wieczorny spacer.
  11. ... a ja pokocham cię całym swoim sercem ... na zawsze.
  12. Fizia dziękujemy za ogłoszenia. Franio do góry
  13. [quote name='havana'][B]zyzia[/B] czy sa jakies telefony w sprawie Frania? moze go bardziej wyroznic na allegro?[/quote] dzwoniłam, dowiedziałam się od Pana Kierownika - żadnego zainteresowania Franiem... żadnego... Taki super psiak... ile Franio będziesz szukał swych jedynych ludzi...
  14. [quote name='masienka']no wiesz Zyziu! Zeby tak sie musialy futerka gniesc na zlozonej kanapie! :shake: :loveu::loveu::loveu:[/quote] :diabloti: na złożonej, bo ja uwielbiam patrzeć jak one tak bliziutko, ciaśniutko jedno przy drugim :diabloti: A na rozłożonej śpimy przeważnie w piątkę, ja przyklejona do ściany, chyba to kara za ich męki w dzień. :roll: [quote name='masienka']a tak serio to ja zaluje bardzo, ze moje tak nie sypiaja razem... :roll:[/quote] Bo Twoje mają dużo miejsca a u nas ciaśniutko bardzo, bo nas tylu jest.
  15. oj juz tyle czasu minęło... pora, żeby się troszkę pokazać, a że dzisiaj u nas śpiacy dzień to i zdjęcia będą śpiące. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9369/tn1049bw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1665/tn1050ck7.jpg[/IMG]
  16. Pora na spacer Franiu. :-o Masienka czy Ty czasem sypiasz?
  17. No i zupełnie zapomniałam zadzwonić :oops: i dowiedzieć się czy były jakieś zapytania o Frania. Moje niedomagania z pamięcią związana jest z trybem życia jaki prowadzę, ale nic tego nie tłumaczy. :mad: to dla mnie. Obiecuję poprawę. Tymczasem jedynie co mogę Franiu to zaprosić Cię na wirtualny spacer.
  18. Piękna Viki zmykaj na spacer
  19. Havana jutro postaram się dowiedzieć czy były jakieś telefony w sprawie naszego Frania, telefon podany nie jest moim tylko najprawdopodobniej Kierownika schroniska w Jamrozowiźnie lub kogoś z pracowników. A tymczasem Franio pora na specerek.
  20. chyba znów pora pobiegać na pierwszej
  21. :crazyeye: ooooo a jednak działa.
  22. [quote name='fizia']Ja robię to tak - zaznaczam banerek i daję kopiuj Wchodzę w Prywatne wiadomości o pokaże się Panel Kontrolny po lewej stronie 3 od góry są Ustawienia - wchodzę w Edytuj sygnaturę Na białym polu daję kursor myszki i - Wklej I na koniec Zapisz sygnaturę[/quote] :roll: hmmmm tak zrobiłam i nie działa.:angryy: Franio do góry mały urwisie.
  23. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlodziutki-niepowtarzalnej-urody-szorsciak-franio-komu-cudaka-124286/"][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/4642/baner1hr4.jpg[/IMG][/URL] Zrobiłam pierwszy w swym życiu banerek i jeszcze w dodatku podlinkowany. Oby pomógł znaleźć Ci dom. Jeszcze tylko chciałabym wiedzieć jak mogę go sobie umieścić w podpisie.:p
  24. [quote name='fizia'][IMG]http://img30.glitterfy.com/324/glitterfy051922872D37.gif[/IMG][/quote] Dziękujemy bardzo bardzo :loveu:
  25. Wracam zza światów a u Frania tyle się dzieje :loveu::loveu::loveu: [SIZE=4][COLOR=darkred]Dziękuję bardzo:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Masience za założenie wątku[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Havanie za allegro [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Truskawie144 za nowe zdjęcia Frania[/SIZE] [SIZE=3]Całemu fan klubowi Frania za to, że jesteście.[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] A ty nasz Franiu skacz do góry i szukaj swego ludzia. [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE]
×
×
  • Create New...